Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megölte egyik kutya a másikat,...

Megölte egyik kutya a másikat, miért?

Figyelt kérdés

Mi etetjük meg bezárjuk őket egy hétig, amíg a gazdák elutaztak unokázni. A bácsi kutyakiképző volt, a kutyái nagyon jól neveltek voltak. Ámulattal néztük sokszor mire tanította őket. A kapu egész nap nyitva lehetett történt bármi ki nem mentek az utcára.

Estére be vannak zárva reggelre az egyik szétszedte a másikat. Nem tudom miért, soha nem láttam őket verekedni meg együtt vannak már vagy 5-6 éve. Miért tehette? A bácsinak meg nem tudtam szólni, nem vette fel egész nap. El kéne szallítatni? Vagy a bácsi eltemetheti? Veszélyes lehet a kutya? Nem mertük ma kiengedni.



2018. márc. 14. 20:19
1 2
 1/20 anonim válasza:
94%
Kaptak rendesen ételt?
2018. márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Sétálni nem vittétek, igaz? Mert a sok felesleges energia rengeteg feszültséget generál.
2018. márc. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Ezt így nem lehet megmondani, de pl. lehet az is az oka, hogy elment a gazdájuk, azaz a falkavezér. És mivel vezető nélkül maradtak (a kutya nem tudja, hogy nemsokára visszajön), egyikük úgy gondolta, hogy akkor innentől ő a főnök.
2018. márc. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Két kan és felbukkant egy tüzelő szuka. A verekedések ezért törnek ki, szétszedni sem lehet őket, mert halálra marják a gazdájukat is, csak a tömővel lelocsolás használ.
2018. márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%

Hívd a "bácsit", írj neki SMS-t, e-mail-t!

Minél előbb, neki lenne joga először megtudni mi történt a kutyákkal!

2018. márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ki van kapcsolva. Lehet lemerült.

Egy srác hordja őket sétálni 2 naponta, tegnap volt meg holnap jönne, de lemondtam.

Persze, hogy kaptak kaját.

2018. márc. 14. 20:46
 7/20 A kérdező kommentje:
Szerintetek veszélyes? Nem merem kiengedni. De most legyen ott a halott kutyával még napokig?
2018. márc. 14. 21:29
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Talán válaszd külön őket, a megmaradt kutyát etesd meg, zárd külön, a teste takard le, és ne hagyd, hogy elérje az élő kutya. S ÉRD EL A GAZDÁJÁT!
2018. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
6%

"Sétálni nem vittétek, igaz? Mert a sok felesleges energia rengeteg feszültséget generál."


Tudod, hogy hányan nem viszik sétálni?


Nagyon sok kutya bekattanna és meghalna nap mint nap, ha ez lenne a gond.

2018. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

HOGY ÉRJEM EL GAZDÁJÁT!?

Öreg bácsi meg néni. Nincs facebookja. Próbáltam megkeresni a lányát de nem találtam, gondolom a férjezett néven van fent.

Nem merek bemenni a kutyához miután megölte a másikat!!!

Enni adtam neki még vizet is. De bemenni nem merek hozzá.

2018. márc. 14. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!