Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan szerezhetnék holland...

Honnan szerezhetnék holland juhászkutyát, pár hetes kölyköt?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy holland juhászkutyát. Komoly célokkal, munkára. Kutyasuli alap, ŐV, engedelmes, agility, friesbee, nyomkövető stb. S egyben a társam lenne, az új életformám .. Mindent neki szentelnék .. Az életem legalább felét képezné .. Barf etetési módszer és mindenből a legjobbat, leginkább neki valót, tökéleteset adnám meg neki ..

Szóval a segítségeteket szeretném kérni abban, hogy hol tudok olyan hj-t venni, ahol munkára tenyésztenek, képeznek, s 5-6 hetesen odaadják a komoly szándékúaknak. Nagyon fontos lenne.

Előre is köszönöm a segítséget!


2018. márc. 15. 16:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%

Facebook-eladó munkakutyák.

ha nincs is alom fent, rákérdezhetsz.

Az 5-6 hetest pedig ne várd el, hogy megkapod.

2018. márc. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem várom el, de van rá esély?

2018. márc. 15. 16:45
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Tenyésztő nem ad el 8 hetes állat kölyköt és 8 hetes kor állat a törvény is tiltja hogy elhozzuk a kutyát.
2018. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
56%
Ne facebookra meg jofogásrol vegyél kutyát mert rá fog menni a gatyád is utána és nem tudsz vele majd sportolni meg ilyenek hanem fizeted az állatorvost ész nélkül. Ám egy olyan kutya komoly tenyésztőtől nem 40 ezer ft
2018. márc. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Próbálj ismerkedni más kutyásokkal akiknek holland juhásza van, biztosan tudnak segíteni, hogy ők hol vették. Esetleg külföldön is körülnézhetsz, nem túl gyakori fajta.
2018. márc. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%

Nem,mert 8 hetes korukig az anyjával és a tesóival kell lennie.


Egy tenyésztő 2 oltással és chippel adja oda csak a kutyát leendő gazdinak, akármilyen komoly szándékú lehetsz, nem osztana szorozna semmit,hogy 2-3 héttel korábban nálad legyen a kiskutya. nulla oltással ráadásul.

2018. márc. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%

Ha mindenből a legjobbat akarod neki, akkor az 5-6 hetes korában elválasztást felejtsd el, mert akkor neki még az anyjával és a testvéreivel kell lennie. (Gondolhatod, ha már törvénybe foglalták - miközben büntetlenül mennyi aljasságot el lehet követni velük -, akkor ez mennyire fontos.)


És igen, ahogy írták, ne jófogás stb., hanem tenyésztő, ahol minden leellenőrizhető. Most rákerestem, gugli tényleg nem a barátom, de akkor is jobban megéri kennelt keresni, mint megalkudni, és szaporítótól venni.

2018. márc. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%

ma 16:47

Ugye nem baj, hogy az ajánlott face csoportban munkakutyások ajánlhatják az almaikat?


Azért, mert face, még nem azonnal a jófogás és a szaporításnak kell beugrani.

2018. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
72%

Én találkoztam már olyan komoly sportra szánt kelpievel akit előbb elhoztak emiatt és olvastam is már erről több helyen....

De szerintem ha ennyire komoly a szándékod akkor nem eshet túl nehezedre beírni a keresőbe. Magyarországon szerintme biztos nem találsz és számíts rá, hogy nagyon drága lesz.

2018. márc. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
9%

Normális tenyésztő gondolom fel sem merül. Már csak az 5-6 hetes kölyök anyjától való elszakítása agymenésed miatt sem.

Nem zavar, hogy törvény írja elő, hogy a kölyköket 8 hetes korban lehet legkorábban leválasztani?

2018. márc. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!