Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3honapos extra mini csivava...

3honapos extra mini csivava ugy veszi a levegot mintha fuldokolna ez normalis?

Figyelt kérdés
2hete folyamatossan orvoshoz jarunk vele de nemtudja mi lehet a gond folyamatossan antibiotikumozza es szteroidozza. A legzese nem javul de viszont jatekos es eszik iszik is ha a levegot nem ugyvenne mintha valami megakadt volna a noziaba semmi gond nem lenne vele. Ha a szajan veszi a levegot akkor nem horog kozben es ha Elvan vonva a figyelme akkorsem hallani. Az a kerdesem hogy lehet hogy ilyen fajta es majd kinovi ?

2018. márc. 16. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A tenyésztő mit mondott?
2018. márc. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A tenyeszto semmit nemmondott ra csak hogy vigyuk orvoshoz. Nem szeretnem velemenyezni a tenyesztott nem igazan lehet tole se kerdezni se segitseget kerni. Termeszetessen amikor elhoztuk akkor orakon at beszelgetett velunk...
2018. márc. 16. 08:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Légcsőszűkület esetleg? Bichonomnál az volt a probléma, ő is ilyen furán vette a levegőt, mintha erőlködne.
2018. márc. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rengeteget olvastam enis utana es megkerdeztem az orvost azt mondta hogy akkor a szajon at torteno levegovetelnel is “horogne”. Nektek is egyiknaprol a masikra jelentkezett ?
2018. márc. 16. 09:18
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Nincs extra mini csivava.

A kutyád egy szokásos szaporítós kutya, alulfejlett, valószínűsíthető genetikai betegségekkel. Lehet pl. légcsőszűkülete, és ezer más baja.

Vidd másik orvoshoz, felszerelt rendelőbe.

2018. márc. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor hivjuk ot alul feljlett kutyusnak...nekem mindegy.. ha genetikai rendelennesege lenne akkor nem 3honapos koraban jott volna ki !? Ha a legcsoszukuleten kivul ezer mas baja lehet akkor kerlek vazolj fel meg 10et beloluk az orvosnal mindre rafogok kerdezni. Ma viszem masik allatorvoshoz de csak delutanra kaptam idopontot.
2018. márc. 16. 09:50
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Genetikai rendellenességek felnőtt korban is előjöhetnek, attól függ, mi az.

Lehet valami idegen test az orrában, lehet orrjárat szűkület, lehet nátha - nem vagyok orvos, nem tudom.

Hozzáértő állatorvos alaposan ki fogja vizsgálni, majd ő megállapítja, mi a baj.

Szteroid mindenesetre nagyon ártalmas, pláne egy ilyen fiatal kutyának.

2018. márc. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Extra mini csivava és tenyésztő?


Ez két összeegyezhetetlen dolog.


Exra mini meg mini csivava nem létezik, csak beteg, fejletlen, sokszor életképtelen, standardból kieső, továbbtenyésztésre alkalmatlan egyed.


Ne haragudj, de kicsit sem lepődtem meg, hogy szerencsétlen kutyának ilyen bajai vannak, szinte minden szaporítós kutyának rengeteg baja van. Amit az árán megspóroltatok, többszörösét fizethetitek ki az orvosnál, és az sem biztos, hogy sokáig fog élni.


Legyen szegény kiskutya tanulópénz és soha többé ne vegyetek kutyát szaporítótól, mert állatkínzást támogattok vele. Nyugatabbra az ilyet keményen büntetik is.

2018. márc. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Egy agyonszaporított kutyád van. Gondolom spórolni akartál a vételáron és ezért inkább olyan embert pénzeltél, aki ilyen kutyákat gyárt. Mert ez gyártás, ami a kutyád szaporítójánál folyik. Nem lenne gond, ha csak te szenvednél (a kutyát sajnálom), de azt támogattad közvetlenül, hogy még több ilyen beteges kutya szülessen. Ez neked miért volt jó?
2018. márc. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Egy szaporítós kutya 8 hetesen is meghalhat.


Nincs időhöz kötve semmilyen betegség!


agyon szaporítottaknál meg kevés az esélye arra is,hogy egy éves kort megélje,szóval gratulálok,hogy olcsón szaporítótól vettél csivavát.


Mekkora a kutyád mint egy egér???


Egy csivava 1,5-3 kg lehet, ettől mi a jó büdös életbe kell kisebb????????????

Vettél volna egeret.

2018. márc. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!