Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS Mit tehetek?

SOS Mit tehetek?

Figyelt kérdés

A kutyám reggel óta bágyadt, bár reggel még egész jól volt, azóta fokozatosan romlott az állapota, egész nap hányingere volt ( ez nála nagyon gyakori a nyelőcső-tágulata miatt, így nem féltem annyira ) , majd délután vettem észre, hogy csak egy helyben gubbaszt és remeg. A széklete normális, kicsit híg, viszont ha fekszik akkor is rángatózik, remeg, illetve ugye hányingere van. Az ételt elutasította, és csak egy helyben fekszik. Ha felállítjuk, megmozgatjuk akkor is pár mp-en belül lefekszik.

1 óra múlva visszük állatorvoshoz, mivel munkaszüneti napokon fél hattól rendel.

Addig is mit tegyek? Komoly a baj? Kérlek, segítsetek, bármilyen tanács jól jön.


2018. márc. 16. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén. Ne állítgasd, ne akarj ételt belediktálni.. Nyugalom, meleg, amíg eljuttok az orvoshoz.
2018. márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy komoly, lehet nem. Egy óra múlva megtudod, remélhetőleg könnyen kezelhető.
2018. márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tartsd melegben, és ne piszkáld! Orvos után légyszíves írd le nekünk, hogy mi a helyzet. Jobbulást kívánok!
2018. márc. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben, ha hazaértünk mindent leírok! Köszönjük, én is reménykedem, hogy nem olyan komoly...
2018. márc. 16. 17:14
 5/8 A kérdező kommentje:

Na, itt a helyzetjelentés!

Elmentünk az orvoshoz, de kiderült,hogy mégsem rendel...

Egy ügyeletes orvos van a városban, így hozzá mentünk. Megvizsgálta a kutyit, majd gúnyosan mosolyogva mondta, hogy semmi baja, pedig elmondtuk neki a délutáni állapotot is...

Igaz, hogy amint előkerült a póráz, viszonylag felélénkült és abbamaradt a hányingere, de ez már vissza is tért. Jobban van, mint az orvos előtt az tény, de még így sem nyugodtam meg...

Ma már természetesen nem kap semmi ételt, remélem holnapra rendben lesz.Í

Az egyetlen dolog, amit nem értek, hogy miért kellett a kedves állatorvosnak gúnyosan mosolyogni és lenézően bánni velünk... Inkább vigyük el az egészséges ( bár a miénk szerintem nem az ) kutyát, minthogy valami komoly baj legyen és esetleg belehaljon, nem?

2018. márc. 16. 17:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem normális az az ember! Fúj! Gusztustalan! Reggelig legyen melegbe és víz előtte. Holnap, ha lehet nézzetek másik állatorvost.
2018. márc. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A saját állatorvosoddal azért csináltatnék egy vérképet.
2018. márc. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ma már sokkal jobban volt mint eddig, magától megette a tápot és játszott .

Holnap vagy holnapután igazából alapból mennénk vele dokihoz, oltás miatt, akkor majd megnézi ő is.

2018. márc. 18. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!