Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam az 5 hónapos...

Hogyan szoktassam az 5 hónapos német juhászomat rá arra, hogy a házában aludjon, és ne a teraszon?

Figyelt kérdés

Van neki egy jó helye, jó meleg neki a háza, fedett is, de ő mindig a teraszon alszik, és nem akar a házába menni. Szükségem lenne pár módszerre, vagy egyéni tapasztalatokra, ami alapján sikerrel járhatok! :)

Az a baj, hogy nem is nagyon kerülgeti, eléggé idegenkedik tőle.



2018. márc. 16. 17:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
nekem iis ezt csinálja a kutyám és nem tudok mit tenni éjszakára be kell zárnom hogy ne a hidegben aludjon a kövön a teraszon
2018. márc. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
1. vagyok nem az ólba zárom be hanem a kenlbe ott van az olja is meg pléd szalma minden
2018. márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Mivel van bélelve a háza?
2018. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%

Ez érdekes, az enyém se megy be, Ő a kapu előtt vagy a ház ajtaja előtt fexik mindig.

Nekem 7 hónapos a német juhászom, Tygo.

2018. márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Majd idővel rájön, hogy hiába alszik a teraszon, nem fogjátok beengedni. Akkor, ha fázik, használni fogja az ólját.Egy kölyökkutya még nagyon ragaszkodik a gazdáihoz. A közelükben szeretne lenni. Nemrég még testvéreivel volt, nem egyedül.
2018. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Próbálom jutalomfalatokkal ott bent tanítani, és ott bent leültetni, valamint a kaját és vizet is ott kap.

Ha nincs más módszer és csak várni kell vele, akkor köszi a válaszokat! :)

2018. márc. 16. 18:11
 7/18 anonim ***** válasza:

Próbáld olyan helyre tenni a házát, ahonnan tud belőle nézelődni.

Nálam ez bevált, meg jól kibéleltem, és persze férjen el benne jól a kutyus, tudjon benne megfordulni.

2018. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Megfordulni tud benne, akkor majd megoldom, hogy tudjon nézelődni is. Hátha... :)
2018. márc. 16. 19:12
 9/18 anonim ***** válasza:

A nézelődést alakítsd úgy, hogy a bejárati ajtótok felé lásson.

De sanszos, hogy nagyon sokáig a teraszon fog dekkolni.

2018. márc. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is német juhászom van, a háza a fedett teraszon van. Ő se ment be egész sokáig. Aztán azt a tanácsot kaptam, hogy szalmával béleljem ki. Azóta bemegy. Tavasszal kivesszük a szalmát, őszig, míg újra nem teszünk bele, nem megy be. De ha 5 fok fölé megy az idő, már nem alszik a házában, hanem az udvaron, vagy a teraszon lévő matracán.
2018. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!