Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem ismer meg a kutyám! Mit...

Nem ismer meg a kutyám! Mit tudok csinálni a gyorsabb épüléséért?

Figyelt kérdés
2 napig kómában volt az orvosol nem adtak neki sok esélyt, de én kitartottam! Rendszereden komábanis látogattam az állatkórházban húzogattam előtte a jutalomfalat, de nem reagált. Csütörtökön délután csodával határos módon magához tért! Mindenki nagyon boldog volt. Ma már kivihettem a kórház mellett egy gyors sétára. Elmondhatatlan örömöt éreztem. Ott puszilgattam és sírtam örömömben, az orvosok ápolók mosolyogtak. Viszont ma már evett is a kezemből. Az orvosoktól nem fogadja el. Hiába szólok neki nem hallgat a nevére. Azt mondta az orvos agykárosodása van, és ők el sem hiszik, hogy járni tud a kutyuskám. Viszont mondta az orvos, hogy az agykárosodás lehet pont úgy érinti, hogy nem ismer meg, nem emlékszik. Teljesen éber, de mintha egy idegen lennék! Hobbija az evés volt, de nem túlsúlyos, mert mindig megfékeztem. A kezemből elfogadta a rendes ételt meg is ette! Eddig infúzión volt! Viszont a nevére nem figyel! Mikor odahajoltam be hozzá riadtan nézett rám és elhúzta a fejét. Nagyon rosszul esett, de az a fontos, hogy életben van! Van rá esély, hogy felismer? Hogy örül nekem? Soha életemben nem bántottam, inkább elkényeztettem. Nekem Ő a kicsi Hercegnőm! Vagy újra kell "ismerkednünk"?
2018. márc. 16. 23:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzá tennék, hogy a "tied" a parancsszó. Sosem tartotta be, mert ha étel van mohó, de nagyon! Habzsolásgátló tálból eszik a mai napig itthon. Ezért próbálkoztam az étellel. A tiedre felfigyelt és elkezte először nyalogatni, utána habzsolta a kezemből! Meg még annyi, hogy mikor indultam el rám nézett mosolyogtam rá szépen finomat beszéltem hozzá: jó éjszakát Dézike, reggel jövők, aludj jól, nagyon várunk haza, szeretlek! És akkor elkezdett szagolgatni, kicsit mintha derengne neki valami, vagy szimplán csak érdeklődött, mert szeretetet érzett rajtam
2018. márc. 16. 23:19
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bízzál benne, hogy visszajönnek az emlékei.Az ilyen gyógyulások nagyon lassan történnek.
2018. márc. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vele sokat, vidd oda neki az ismerős játékait, adj neki olyan kaját amit sokat kapott és szeret, tehát próbálj szagokkal, hangokkal hatni rá, hátha amiket szeretett, azok nagyobb nyomot hagytak benne. Ha hazaviszitek, és esetleg sétálni is tudok majd menni, akkor menjetek ismerős útvonalon, stb. Legalábbis én ezt tenném. Ha van rá esély, hogy javul ez az állapot, akkor sem fog menni azonnal, de szurkolok nektek :)
2018. márc. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen :)
2018. márc. 17. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!