Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan legyek újra FALKAVEZÉR?

Hogyan legyek újra FALKAVEZÉR?

Figyelt kérdés

Van egy 4 éves fiu Máltai selyemkutyám. Azt hiszi ő a falkavezer , mikor nem akkar valamit , szimplán ránk morog. Tudom, nagyon jól tudom hogy én vagyok a hibás , mert ebből a szempontból igy elhanyagoltam. Kb 2 éve még tanítottuk trükkökre,agility de utána történt ,,egy családi tragédia" és nem tudtam vele foglakozni annyit ammenyit kéne.


Hogyan kezdjem vele újra ? Nem szeretném kutyasuliba járatni. Ahogy először sikerült , most is menni fog ! Csak nem tudom még hogy hogyan... ( negatív kommentelők , kérem kíméljenek , nem örömömből hanyagoltam el , de csak most dolgoztam fel a gyázt...)


2018. márc. 17. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:

"Ahogy először sikerült , most is menni fog !"


Ez alapján, ahogy először csináltad. Ugyanúgy nyered vissza a tekintélyt.

2018. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez összetett dolog, senki nem fogja tudni neked itt 2 mondatban leírni. Viszont sok cikk olvasható a neten, vannak kutyás könyvek is, és fellehető videók ebben a témában, keresgélj!

Pl. itt van egy:

[link]

2018. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!