Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitt tegyek, a szüleim kínozza...

Mitt tegyek, a szüleim kínozzak a kutyáinkat!?

Figyelt kérdés

Az a helyzett hogy anyámék ,,azt hiszik" nagyon jót tesznek azzal ha mindent megengednek a kutyáknak. Itt egy pár példa: ha esznek valamit az asztalnál , oda megy a kutya , kicsit kuncog és máris adnak neki. Naponta akár 40x is ki-be kérőznek. Mikor elmegyünk valahova , anyám 5 percig a kutyát nyugtatja, mikor haza jövünk 10 pecig ugatnak (vagy ha valaki jön hozzánk) , ekkor anyám ölbe veszi őket .... es sok hasonló.

Miért csinál mindent fordítva ? Ha elmondom neki mindezt fél napig veszekedik velem hogy ,,ő nem fogja kínozni , nem fogja ugy nevelni AHOGY LEVAN ÍRVA , hisz engem se ugy nevel , bele is halnék ha ugy nevelne.


Ugy megoldás ha en NORMÁLISAN fogom nevelni , engem falkavezérnek fognak látni ?

Nem is értem hogy lehet ilyen Anyám...mikor ő a nagy állatvédő


2018. márc. 17. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár minden kutyát így "kínoznának"...


Anyádék elkényeztetik a kutyát. Ennyi! Majd ha lesz saját kutyád, te úgy neveled ahogy akarod. És ja, falkavezér leszel.... :D

2018. márc. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De ez szerintem nagyon nikncs igy jól🙁🤔

Ha a kutyáknak nincs kedvük felállni egyszerűen ránk morognak ?!?! ( kistestű kutyusok)

2018. márc. 17. 18:12
 3/8 anonim válasza:
100%
Te latod jol ezt kerdezo, az ilyen kutyak tamadjak meg elobb-utobb az embert.
2018. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak el vannak kényeztetve... Egyébként az asztalnál azt a kaját adják,amit ők is esznek?? Olyan nem való kutyának!
2018. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Majd ha anyádék nem bírnak velük és megharapja őket, akkor felfogják, amit magyaráztál nekik anno.
2018. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen , ezt is tudom :((

Brit care tápot kapnak...de ők igyis adnak nekik mást is (nem sokat ...de akkor is)

2018. márc. 17. 18:34
 7/8 A kérdező kommentje:

Már 4 évesek .

Az egyik Csivava másik Bichon

2018. márc. 17. 18:34
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

Nem kínozzák éppen, de remekül elcseszték a nevelésüket.

A nem nekivaló kaják pedig nem tesznek jót nekik. Legalább ezt értenék meg.

2018. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!