Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gáz lenne, ha a kutyámat...

Gáz lenne, ha a kutyámat Cézárnak nevezném el?

Figyelt kérdés

Csak mert én meg Milán vagyok ...

(Egyébként zárójelben azért leírom, imádom a kutyámat és ugyanúgy nőttem fel, mint Cesar Milla (papa farmján, sok állat között, nem tudtam beilleszkedni a gyerektársaságba, és a becenév is majdnem ugyanaz, Őt el perreronak (kutyafiúnak) hívták, engem kutyab.u.z.i.nak és amúgy két szakmám van, kutyakozmetikus az első és a második kutyakiképző:) ))



2018. márc. 19. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Kinek lenne gáz? A kutyának? Nem hiszem.

Amúgy régen nagyon sok kutyának volt Cézár a neve. Még C.M. előtt is.

2018. márc. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem gáz, millió kutyát hívnak úgy....
2018. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Kezd a C.M mániád elfajulni kissé... napi szinten látom a hozzá kacsolódó kérdéseket, van egy sandám, hogy mind te vagy.

Kérdésedre válaszolva igen. Nem azért, mert C.M., hanem mert minden 3. kutyát Cézárnak hívnak Magyarországon.

2018. márc. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a kutyádnak teljesen, mindegy, hogy hogy hívják. Azt se fogja tudni ( és nem is érdekelné), hogy tömegneve van. Ha így akarod hívni, akkor hívd így!:)
2018. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez az első kérdésem itt, hisz most regisztráltam:)

Köszi a válaszokat?:)

Amúgy egy pitbullról van szó, mint amilyen Daddy is volt Cesarnek:)

2018. márc. 19. 12:23
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

Senkinek nem az fog beugrani elsőre, hogy összerakja a két nevet (a tiédet és a kutyáét), és hogy csak azért adtad neki, mert Milán vagy.

Ha neked ez tetszik, akkor legyen Cézár. Magyarul ejti mindenki, nem úgy, hogy "Szezar" (fonetikusan).

2018. márc. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy kiskamasz unatkozik...
2018. márc. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán elnevezheted igy, elég sok kutyát hivnak cézárnak amúgyis.


(én meg már régóta gondolkodom rajta, hogy külföldről veszek egy jó munkavonalú bc-t és elnevezem foltosnak :D )

2018. márc. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor két szuka tacsink volt Mona Lizának akartuk hívni őket. Na hát Liza egyáltalán nem reagált erre a névre. Új nevet kapott. Nem lenne fura inkább jó pofa.
2018. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!