Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gericsérvet hogyan diagnosztiz...

Gericsérvet hogyan diagnosztizál az állatorvos és mik a további teendők?

Figyelt kérdés

A kutyánkat elvisszük állatorvoshoz, az ágyéki gerincsérv tünetei (enyhe formája) illik rá, lehet tényleg az van neki.


A kötelező oltásokon kívül orvos nem látta őt, nem tudom hogy fogja diagnosztizálni, gondolom fizikai vizsgálattal kezdi és utána megröntgenezi?


Szed már kb fél éve Glyco Flexet, de ha "csak" öregkori ízületi gyulladása lenne, szerintem már javult volna neki, ha kicsit is... Én sajnos nem látok nála javulást, a Gf600 pedig elfogy a héten.

Én gerincsérvre gyanakszom, úgyhogy visszük orvoshoz.


Csak azért írom ki a kérdést, hogy esetleg aki ebben tapasztalt, hátha tudna nekem nyugtató választ adni.


11 éves a kutyám és keverék.

Ha az orvos szerint nem kell műteni, élete végéig fájdalomcsillapítót kell neki adni?

Ízületvédő ilyen esetben nem segít?


Nagyon meg vagyok rémülve.


2018. márc. 20. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Hol laksz?


[link]

[link]

2018. márc. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A GF600 is csak kiegészítő a gyógyszeres kezelés mellett, még ízületi gyulladásnál is! Csak attól egy ilyen korú kutya nem jön rendbe! De majd elmondja az orvos a diagnózist röntgen után.
2018. márc. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy meg ne rémüldözz, ha gyógyszeres kezelés kell is neki, azt is csak kúraszerűen szokták adni - ha javul a helyzet, nem kell szednie -, illetve nagyon korszerű gyógyszerek vannak már kutyák számára.
2018. márc. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!