Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináltok, hogy a kutyáito...

Mit csináltok, hogy a kutyáitoknak elviselhetőbb legyen ez a hőség?

Figyelt kérdés

Olyan trükkökre lennék kíváncsi, amitől le tudnak hűlni.

Nekem Westiem van és egész nap csak fekszik és nagyon gyorsan liheg. (Lenyíratni nem akarom a szőrét!)


2010. jún. 10. 16:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
És kint van, vagy bent? Ez nem mindegy a trükkök szempontjából sem :)
2010. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Miért nem akarod lenmyíratni a szőrét?

Nem az a fontos,hogy a kutya jól érezze magát?

2010. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
en neha usztatom :) bevalik egy kis gumimedenceben de a lavor is megteszi ugy pancsol mint egy 3 eves gyerek :)
2010. jún. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem yorkiem van, 3 hónapos és még nem lehet nyíratni, szóval én is szeretnék valami tippet a hűtésre.
2010. jún. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nappal bent vannak a hűvösben és ha otthon vagyok, hideg vízzel locsolom a tarkójukat meg a tappancsukat.

Nagy séták csak este, mikor már hűvös van (nem vagyok hajnalban kelő), többi két séta csak dologintézés.

Az egyik kutyámat nyírom, a másikat nem, neki csak meg van ritkítva a szőre de nincs lenyírva.

2010. jún. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nap közben csak pisikaki séta van. Este 8-9 körül van a nagy séta, akkor hűvösebb van. Nap közben besötétítem az egész lakást, hogy hűvös legyen bent. Szerencsére a konyhában kő van, így azon tud hűsölni.

A Rákos patak mellett lakom, így minden séta alkalmával bemegy mártózni, így el tudja viselni a hőséget.

Még egy komment. A westi szőrét nem szabad nyírni, csak trimmelni. Vidd el egy kozmetikushoz, trimmelje meg, az is segít.

2010. jún. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én magamat is, és a kutyát is olyan virág locsoló permetező bigyóval hűtöm olyankor. Veszek egyet az ikeában, teleteszem vízzel, s felváltva spriccelgetem magunkat :)
2010. jún. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mi Minden nyár elején Kutyakozmetikusnál levágatjuk a Pulink Szőrét, Olyankor oylan kis édes:D Rövidszőrü puli:D

aztán a nyáron, mikor ŐSziesedik az idő, a bundája Újra megnől, Télre védve van a hidegtől :) Neki is Jobb, Kényelmesebb:D

2010. jún. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálunk Bichon kutya van. Nullás géppel lenyírtuk, színte kopasz szegény, de így elviselhetőbb neki a meleg. Napközben spriccelgetem vízzel (én is ikeás flakonal) a tappancsát és a pocakját. A ventillátor forgón megy, így amikor eléri az egyik forgáspont végét, na pont ott van a kutya helye, így őt is éri a fuvallat. Amúgy sok víz van kirakva neki. És minden nap egyszer (max kétszer) ka pár jágkockát, azzal szokott játszani. :)
2010. jún. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Benti, kutya(Panel), sajna úsztatni nem tudom, mert csak 1 tó van a környéken de ott tilos úsztatni (50.000, a büntetés állítólag) és ellenőrzik is a közteresek. :(

Lenyíratni,meg nem szeretném, mert trimmelve van. Ha pl. minden nap letussolom, attól nem megy tönkre a szőre, ezalatt arra gondolok, hogy nem puhul fel, nem zsírosodik jobban, nem szárad ki a bőre? Az tényleg igaz, hogy a klóros víztől, elszineződik a szőre?

2010. jún. 10. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!