Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idős kutyának való táp,5 éves...

Idős kutyának való táp,5 éves kutyusnak?

Figyelt kérdés
Komoly balesete volt a kutyának így szüksége lenne a Glükozaminra, Omega 3 és Omega 6-ra és ezek együtt időd kutyák számára ajanlott tápokban vannak benne. Kaphat ilyet ?
2018. márc. 20. 23:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Jajjj, azt nem írtam, hogy Profine tápot eszik és az nagyon bevalt nekünk, szóval azon belül szeretnék váltani.
2018. márc. 20. 23:13
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ami a tápokban van ezekből, semmi. Ha komoly a dolog és nem megelőzésre kellenek az alábbi étrend kiegészítők, érdemes lenne külön venni, és úgy adagolni a kutyának. Pl. glükozamin:


[link]


Omega 3/6:


[link]

2018. márc. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Külön is kap csak valahogy a tudat, hogy ha megfezelő tápot eszik tudom, hogy mindent megteszek
2018. márc. 20. 23:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Miénk is Profine tápot kap, a nagytestűeknek valót vettem, ebben is van glükozamin, kondroitin, omega, minden amit felsoroltál. Igaz csak 24 kg a kutyánk, de direkt ezek miatt a plusszok miatt vettem nagytestűnek valót.

De igaza van az előttem szólónak, ha kifejezetten extra pótlás kell probléma miatt, szerintem sem elég a tápban lévő mennyiség.

Én régebben külön omega halolaj kapszulát adtam neki 2 naponta 1 szemet. Emberi termék, a sajátomból adtam, én is ezt szedem. Sokkal olcsóbb, mintha direkt kutyáknak gyártottat adnál neki.

2018. márc. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Az én kutyusom 15kg sincs így lehet a nagytestű kutyának való táp sem lenne jó választás. Ő egyértelműen közepes testű.
2018. márc. 21. 00:12
 6/6 anonim ***** válasza:

5 éves kutya nem öreg.


A tápokban vmilyen szinten ezek benne vannak,de érdemes az általad felsoroltakat adni kiegészítésnek.


Annyit nem tartalmaz egy táp amire szerintem szüksége lenne a kutyádnak.


Én nem adnék senior tápot egy 5 éves kutyának.


Real Nature,N&D,Platinum,Brit Care,Pro Plan


Ezekben is kicsit magasabb a omega 3 és 6 a halas tápokban szerintem.

2018. márc. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!