Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg rossz az a kutyának...

Tényleg rossz az a kutyának ha reggel nem felkelés után eögtönk visszük le ha nem miután elkészültünk a séta végeztével meg csak felvisszük es indulunk iskolába/munkába?

Figyelt kérdés

A tesómmal a nyáron lett egy yorki kutyusunk.

Már akkor úgy csináltuk hogy felkeltünk elkészültünk majd levittük akkor én még otthon voltam szüneten de mióta megkezdődőtt a suli úgy csináljuk hogy elkészülünk leviszük felmegyünk magunkhoz vesszük a táskánk és már megyünk is.

Meg simizzük a buksiát mondjuk neki hogy megyünk suliba/munkába szia légy jó és otthagyjuk.

Reggel nem szokta izgatottan várni hogy levigyük van hogy fekszik a kosarában. Ha szólunk hogy séta jön.

Egy “kutya szaki” ismerősünk szerint ahogy felkeltünk vinünk kéne le hogy ne várjon ránk.


2018. márc. 21. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ez működik, akkor miért ne lenne így jó?
2018. márc. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg, hogy tartsátok magatok a megszokotthoz. Ha azt szokja meg, hogy 5 óra 35 perckor indultok le, akkor mindig akkor. Ha 7-kor akkor mindig akkor.

Én rászoktattam arra a kutyát, mikor örökbe fogadtam, hogy reggel 6(45perc), délután 3(15perc), este 7(2-3óra). És a kutya 1 hónap után reggel magától felkelt, nyújtózkodott, délután szaladt elém, este odaült csendesen az ajtó elé.

De ugyanúgy hétvégén is.

2018. márc. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha működik maradhat így. Az elején mi is rohantunk le, rögtön kelés után, mert pisilnie kellett. Ahogy megnőtt és már nem hajtotta a szükség, későbbre tettük a lemenetelt.
2018. márc. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így viszem le a kutyát,felkelek,megreggelizek,elkészülök,leviszem. Bár én még utána 10-15 percet elpepecselek itthon,utána meló.


Viszont mikor munkából haza érek,lerakom a cuccomat rá a póráz és megyünk le.


Kivételes eset amikor keveset ettem és ájulási szinten vagyok,akkor leveszem a kabátot bekapok néhány falat kaját és utána viszem le.


Reggel mindig 8 körül viszem le,lent vagyunk 15 percet kb 7 év alatt remekül hozzá szokott,hogy reggel ennyit vagyunk lent.

2018. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja azt hozzáteszem,hogy felkelek,nekem 10-15 percen belül ennem kell,különben rosszul leszek, szóval nálam az nem játszik,hogy felkelek felöltözök és leviszem sétálni.

előző voltam.

2018. márc. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!