Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet túlélni, hogy...

Hogyan lehet túlélni, hogy meghalt?

Figyelt kérdés
Ő aki az életet jelentette nekem. Akiért bármit megtettem volna. Mintha a gyermekemet veszítettem volna el. Ma ki kellett, hogy mondja a halálos ítéletét. Mellüregi daganat. 13 éves volt. Annyira hiányzik. Ma vitték el a testét. Holnap hozzák a hamvait. A szívem egy darabja is vele halt. Soha egy állatot sem szerettem még ennyire. Bár visszaforgathatnám az idő kerekét és újra élhetném a vele töltött éveket. Kimondhatatlanul is hiányzik.
2018. márc. 21. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Vegyél másik kutyát, a múltban élni a legrosszabb amit tehetsz. Tovább kell lépni.
2018. márc. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Úgy, hogy elgyászolod szépen. Adj magadnak időt! Tudd, hogy fájni fog még, és a hiánya kiüresít. A macskám 21 évesen halt meg. Életem leghosszabb kapcsolata volt. Ennek lassan 4 éve. Még mindig fáj és titkon siratom, pedig van két "új" macskám.
2018. márc. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen átérzem a bánatodat.Én is már többször voltam ebben a fájdalmas érzésben, azt hittem nem bírom ki. De kibírtam, sirattam, hiányzott nagyon, de lekötöttem magam munkával, tanulással, és azzal hogy az élőkkel törődtem.

Nekem legjobban az segít, hogy nagyon nagyon jó életet biztosítok az állataimnak, és nincs emiatt lelkiismeretfurdallásom, hogy nem adtam meg nekik mindent. A másik, hogy több állatot tartok egyszerre, és a többi állattal való törődés miatt nem fordulok magamba annyira.Igaz féltem őket is, mert sajnos rövid a kis életük, de a többi kárpótol, erőt ad.

2018. márc. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem!


Gyászold nyugodtan, amíg csak szükségét érzed. Sírd ki magad, én levelet is írtam neki, amit el tudsz ásni vagy elégethetsz (ha nem is kapja meg - bár ki tudja - attól még felszabadító, ha kiírod magadból a bánatod)


Van akinek segít, ha új állata lesz, valaki egy ideig rá se tud nézni egy másik kutyára. Egyénfüggő, tedd azt ami neked jó.

2018. márc. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem! :(

Egy újabb csillag ragyog az égen!

Én is írtam levelet. Leírtam mennyire szeretem, mennyire hiányzik, és jó pár közös emléket. A lap majdnem szétázotr a könnyeimtől. Elástam, hátha eljut hozzá.

Én 3 hónapot "bírtam" kutya nélkül miután meghalt szintén 13 évesen a kutyusom. Utána örökbe fogadtam egy kölyköt. Nem kárpótolta, de a legtöbb időmet a kiskutyával töltöttem. Direkt más neműt választottam. Idén lesz 6 éve, hogy az első kutyusom elment, és csillag lett. Mai napig siratom, és fáj! De tudok, hogy Ő már nem szenved! És azt is, hogy újra látom, amikor én is meghalok. Újra sétálhatunk nagyokat, és labdázhatunk.

Sok erőt, és kitartást kívánok. Tudom milyen nehéz!

2018. márc. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!