Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én taníthatom a kutyámat?

Én taníthatom a kutyámat?

Figyelt kérdés

14L

Nemsokára lesz egy kutyám és azt szeretném tudni hogy elég érett vagyok e rá hogy én neveljem és jó kutya legyen belőle.(már volt kutya a családban csak akkor én még aránylag kicsi voltamhozzá.



2018. márc. 22. 21:44
 1/6 anonim válasza:
80%
Persze! :) ha fiatalabb lennél, akkor is simán taníthatnád. Nézz sok videót youtube-on, sok sikert!:))
2018. márc. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kor a fontos, hanem a szaktudás, a türelem és az empátia. Láttam már 12 éves lányt komolyan kutyázni és nyuggert, aki hótt hülye volt a saját kutyájához.


Viszont úgy, hogy semmit nem tudunk rólad, hogy adjunk választ a kérdésedre?

2018. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég határozott és következetes vagy, akkor szót fog fogadni Neked.
2018. márc. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze!

Sokat olvass utána neten, és igenis legyél képes leszúrni, ha rosszat csinál (a dat testi épsége miatt is) és jutalmazni is, ha valamit jól csinál!

Hajrá!

Sok boldog gazdis éveket kívánok nektek :)

2018. márc. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

én 10 évesen kaptam az első kutyámat, a másodikat pedig 13 évesen és szerintem sikeresen megbirkóztam a feladattal :)


szerintem 8-10 év az a kor, mikortól már egy gyerek érdemben el tud látni egy állatot.


20L

2018. márc. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Manka68 ***** válasza:

Taníthatod, ha tudod hogyan kell tanítani egy kutyát. Érted a jelzéseit, és te is meg tudod értetni magad vele.

Ez nem korfüggő. :-) Azért érdemes lenne sokat olvasnod a témában (nem tudom, milyen alapokkal rendelkezel, de biztosan nem árt, ha mások módszereit megismered) videókat nézni, és ellátogatni kutyasuliba, akár kutya nélkül is hogy lásd mi ez, hogyan működik. :-)

2018. márc. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!