Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A nyers tojás az székletfogó,...

A nyers tojás az székletfogó, vagy pont hasmenést okoz?

Figyelt kérdés
Szoktam adni 1-2 hetente a kutyáimnak egy-egy nyers tojást. Eddig semmi extrát nem produkáltak tőle. Csak érdeklődöm, hogy fogja vagy nem?
2018. márc. 24. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem székletfogó, néhány kutyánál okozhat hasmenést is, főleg a fehérje.
2018. márc. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. márc. 24. 15:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
főzve fogja, azt tudom, mert mikor beteg a kutyusom, akkor keményre főzött tojást kap pépesre szétfőzött rizzsel és 1 nap alatt rendbe jön
2018. márc. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2018. márc. 24. 16:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy-egy tojás szerintem semmi hatással nincs a széklet minőségére. Az enyémek is kapnak néha egyet nyersen. Semmi különös nem szokott történni. Nagyon szeretik, ráadásul a kutyáknak ez természetes táplálék.

Ahogy előttem írta valaki, hasmenés enyhítésére főve szokták adni a tojást.

2018. márc. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajuk nem lesz tőle. Én heti 3x tartok nyers napot a kutyáimnak, ebből egyszer a kockázott húsra rácsapok egyet mindegyiknek. Annyi a bajuk tőle, hogy mindenki irigykedik a gyönyörű bundájukra :)
2018. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nyersen inkább hajt.

drága anyukám egyszer, mikor vásárlás után pakolt ki a kocsiból, úgy gondolta, hogy az egy tálca tojást nem viszi fel a konyhába és olyan helyre sikerült tenni, ahonnan a kutyám az éjszaka folyamán le tudta szedni és be tudta zabálni kb a felét. reggelre minden össze volt fosva :D

2018. márc. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!