Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sziberiai husky kolyok menyire...

Sziberiai husky kolyok menyire birja a hideget?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy 2 honapos husky kolykot es estemkent meg szokot minusz 1 2 fok lenni. Az a kerdesem hogy kint lehet mar hahyni ilyen idoben ?

2018. márc. 24. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Később nagyon jól fogja bírni a hideget, viszont egy ilyen pici kölyöknek még nem túl jó a hőháztartása, ezért nem kellene kint hagyni. Ráadásul most szakadt el az anyjától, nem volna jó neki egyedül lennie egy idegen helyen.

Az első néhány éjszakára ne hagyjátok magára. Majd ha megszokja a helyet, fokozatosan megnyugszik, ki lehet majd szoktatni. Nemsokára itt a jó idő, addigra sokat fog nőni is és nem fog megfázni. de addig minél többet legyetek vele, így tud kialakulni a kötődés, ami nagyon fontos.

2018. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem mondta el a tenyé... izé, szaporító...?
2018. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

8 hetes kutyát ki ne rakj már a kertbe, normális vagy? mindegy milyen fajta.


Ha kilopják vagy kiszökik meg megy majd a sírás.


Egy kölyköt 6 hónapos koráig ha ki is akarod majd szoktatni,bent kell tartani, benti kintinek. Miért pont éjszaka rakod ki?


6 hónapos kor után meg szépen ki lehet szoktatni,ha annyira kintre akarjátok.

2018. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eddig minden kölyökkutyát kertben tartottam ,egy se jöhetett be a házba.Volt helyük ,bélelt kutyaház.És semmi bajuk nem lett ,mondjuk rendes szőrös nagytestű kutyák voltak.A husky is az, és simán bírja a telet.
2018. márc. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már szerencsére nem lesznek mínuszok, viszont én nem raknám ki a kertbe még. Egyrészt most választották el az anyjától, nem hagynám magára. Másrészt a szobatisztaságot is meg kéne neki tanulnia. Én a 3. oltás + 10 napig bent tartottam, véletlenül se kapjon el semmit, más kutyától, kertben átjáró macskától, de a cipőddel is beviheted kertbe, lakásba a fertőzést. Nekünk állatorvos azt is ajánlotta, hogy a kapuban legyen egy fertőtlenítős lábtörlő. Vigyázz rá kérlek.
2018. márc. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ezéert kellett volna örökbe fogadni nem venni
2018. márc. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!