Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt a tápt ajánlotta a tenyész...

Ezt a tápt ajánlotta a tenyésztő megfelelő?

Figyelt kérdés
[link]
2018. márc. 25. 13:55
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
tápot* azt kihagytam hogy 3 éves német juhász
2018. márc. 25. 13:56
 2/24 anonim ***** válasza:

Ha ezzel etet a tenyésztő az elég gáz.


Semmi hús nincs ebben.



Acana, Platinum,Real nature,Josera,Pro Plan,N&D ezeknek a tápoknak nézz utána sokkal jobb minőségűek!!!

2018. márc. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Melyik kennelből van a feltételezem törzskönyves kutyád? Ha nem kennelből és nem törzskönyves akkor nem tenyésztő az illető, és ez a tápajánlás nagyon is erre utal. Ez egy nagyon rossz táp.
2018. márc. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezbegy borzasztó rossz minőségű táp lehet, el sem hiszem, hogy ezzel etet. Még a gyartó oldalan sincs leírva a pontos összetétel. Más ilyen arú tápokból kiindulva 4-8% között lehet a hústartalma.

Sosem ertettem miért etet valaki ilyrnnel. Aztán amikor a kutya meg allergiás, hullik a szőre,jön a krónikus bélgyulladás, a büzmirigy gyulladás, a daganatos megbetegedések, akkor meg fel vannak háborodva.

Minimum joseraval etess. Ha van ré több ott a premiere,real nature, vagy a legjobb a platinum.

2018. márc. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
52%

"Összetétel:

Gabonafélék, növényi eredetű származékok, hús és állati származékok, olajok és zsírok, ásványi anyagok, zöldségek."


Szerinted erre van szüksége egy ragadozónak? Egy aktív munkakutyának? Egy nagytestű, ízületi betegségekre, hajlamos kutyának?


A közeledbe nem engednék kutyát, de a "tenyésztőnek" se ...

2018. márc. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Törzskönyves kutya kiálitásra hordja a kutyáit külföldre is ad el kityákat.azt nem mondta hogy ezzel ettet csak sok német juhászos ezzel etett de van egy decahtlonos táp amibe van hus mingyárrt belinkelem
2018. márc. 25. 16:09
 7/24 A kérdező kommentje:

[link]



Ez a táp én elég jónak találom

2018. márc. 25. 16:10
 8/24 anonim ***** válasza:
Ez akkor törzskönyves olcsó szaporító ha törik ha szakad, normál ember nem eteti ilyen szeméttel a kutyáját, hát még egy tenyésztő aki elvileg az állatokat a legnagyobb szakértelemmel kéne tartsa és tenyéssze...a második táp egy fokkal jobb a 30%-os hústartalommal, de az se az igazi.
2018. márc. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
És ha olvastam egy olyan kérdést ahol britel keverték ezt a tápot az jo lenne?brit prémiumra értettem
2018. márc. 25. 16:25
 10/24 A kérdező kommentje:
És azt nem mondta hogy ő etet ezzel csak sok német juhászos etet ezzel elvileg de nem fogom megvenni
2018. márc. 25. 16:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!