Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb kutyatáp?...

Melyik a legjobb kutyatáp? Jelenleg Brittel etetem az állatkát, de lehet váltok, csak nem tudom mire kellene.

Figyelt kérdés
2018. márc. 27. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az a legjobb kutyatáp, ami beválik a jószágnak.

Az összetételt meg kell nézni és ha szimpatikus, akkor kipróbálni.

Jó minőségűnek mondható: amiben sok hús van, kevés vagy semmi gabona, sok vitamin, zöldségféle, nem tartalmaz tartósítót, mesterséges színezéket.

Pl: farkastápok, brit care, n&d

2018. márc. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Huu hát az egyed függő. Sokan ajánlák a brit tápot, acana. Én 1éves koráig visan optimát, másfél éves koráig visan optinovát adtam. Azóta eukanuba rottweiler fajtatápot adok. Mindegyiket szerettem és a kutya is. De nagyon nagy a választék. Annyit tudok mondani hogy royal canint ne adj neki. Elvileg jó minőségű táp de többektől hallottam hogy nagyon megnyujzotta a kutyát illetve hasmenés volt tőle. Sőt a dokim is mondta hogx azt ne mer sok benne az ízfokozó és a tartósítószer. Ettől függetlenül valakinek meg bevállik.
2018. márc. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Legjobb kutyatáp nincs igazából,mert változó melyik kutyának mi jön be.


Platinumra mondják nagyon jó,de kutyás ismerősök között 12 kutyából 10 fosott tőle.

Ahogy nálam is a két kutya.


Real Nature, N&D,Acana,Orijen,Taste of the wild,Platinum,Pro Plan, Markus Mühle,Canis plus,Brit Care ezek jó minőségűek.


Sima Britet is sokan dicsérik ár-érték arányban nagyon jó.

2018. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!