Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másnak is volt ilyen tapasztal...

Másnak is volt ilyen tapasztalata a Bosch táppal?

Figyelt kérdés
Mióta váltottunk, nagyon lágy a széklet, a hasa is megy néha az egyiknek és szőrhullást tapasztaltam. A kisebbik nagyon rossz tápot kapott a helyen, ahonnan mentettük, de még attól sem ment így a hasa. A széklet továbbá enyhén zöldes árnyalatot vett fel és ha jól láttam, vannak benne emésztetlen dolgok is. Ráadásként elkezdték enni a székletüket, eddig ez soha nem volt jellemző. Alig lehet őket elzavarni onnan, hogy felszedjem, mániákusan ennék fel, mire előkészítem a zacsit, már van, amikor időben oda sem tudok nyúlni, pedig engedelmes kutyák, akik hallgatnak a szóra. Nagyon el vagyok keseredve, sok tenyésztő is agyondicsérte ezt a tápot, de borzalmas. Taste of the Wild-al kapcsolatban volt hasonló valakinél? Tüzetesen utána olvastam mindenhol, nem láttam negatív véleményt, de ha esetleg van, osszátok meg velem. Szerintem azonnal át is kezdem őket állítani, nem várom meg amég ez elfogy :(

2018. márc. 27. 17:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem a leírásból, hogy a végtermék nagyon büdös is, le sem kell hajolnom, hogy érezzem :(
2018. márc. 27. 17:27
 2/4 anonim ***** válasza:

TotW-t itthon dicsérik, viszont az USA-ban nagyon lehúzzák, a legtöbben ennél a márkánál is a sok és lágy székletre panaszkodtak:

[link]


Esetleg Carnilove vagy Real Nature? Nem sokkal drágább a ToTW-nál, de azokra még nem hallottam panaszt.

2018. márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tápokat a kutyák egyedi módon dolgozzák fel. Nem biztos, hogy a legjobbnak kikiáltott táp pl minden kutyának bejön. És ez igaz minden tápra. Ezért érdemes tápváltáskor minimum egy 2 hetes próbaidőt tartani.
2018. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Bosch táptól szörnyű lett a szőre, meg annyit tojt, hogy nem győztem szedegetni.... Visszatértünk a Brit tápra.
2018. márc. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!