Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a Bourbon...

Mit gondoltok a Bourbon Vanille golden retriever kennelről?

Figyelt kérdés
Régóta gondolkozunk, hogy vennénk egy golden retriever kutyust de nem tudjuk honnan lenne jó. Tavaszi születésű gondoltunk és láttam az oldalon, hogy ők március végére várnak kölyköket. Van valakinek tapasztalata ezzel a kennellel kapcsolatban?

2018. márc. 28. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
18%

Innen:

[link]

2018. márc. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nekem tetszik az oldal alapján, de tapasztalatom nincs. A szülők szerintem szépek, tetszik, hogy nem teljesen fehér a bundájuk.
2018. márc. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

#1: Ez most komoly? Ti összefogtatok DoomSynx-el és rá akarjátok erőltetni a menhelyes kutyákat mindenkire? Máshogy, normális módon nem megy, csak így? Eddig tart a teljesítő határ? :)


Kérdező:

Az ismerősöm ismerőse (igen :D). A kutyák szépek, egészségesek, eredményesek. Nagyon jó minőségen teljesítő kennel, nyugodt szívvel ajánlom

2018. márc. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 És mi van, ha valaki ingyen se akar szaporítós kutyát? Mert a menhelyekre általában nem a többszázezres fajtatiszta kutyák kerülnek.
2018. márc. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!