Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzelt a kis kutyám.3 hete...

Tüzelt a kis kutyám.3 hete tart és nagyon csúnyán be van neki dagadva. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
11 hónapos , francia bulldog. Bent van, ivartalanitva lesz de az első tuzelést megakartuk várni. Már 3 hete tart, eléggé sok volt a vér és még most is. De ma jobban megnéztem és nagyon piros és ha megéríntettem kicsit feljebb akkor fájt neki. Ez mitől lehet? És mikor fog elmúlni? Nagyon bevan neki dagadva.
2018. márc. 28. 23:51
 1/5 anonim válasza:

Max 10 nap még.

Nem tudsz ellene semmit tenni.

Meg kell várni míg a hormonjai vissza állnak normálba!

Sztem nem fájt neki csak védi a péráját.

2018. márc. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem nem a pérán van. Hanem egészen a fenekéig van egy hosszú piros csík mintha "kirepedt" volna. :-(
2018. márc. 29. 00:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Holnap orvoshoz viszed. Jönnek az ünnepnapok, jobb, ha nyugodtan töltöd el.
2018. márc. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp vidd orvoshoz az én kutyámnál is hasonló volt és méhelőesése lett azonnal meg kellett műteni és kivették a méhét. Egyébként francia buldog keverék.
2018. márc. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajna ezen a héten és a következőn se rendel az orvosunk. De mindenképp elviszem állatkórházba akkor. :-( Kedve jó és eszik is rendesen.
2018. márc. 29. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!