Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya fajtát válasszak...

Milyen kutya fajtát válasszak panelba?

Figyelt kérdés

Napi 3 séta (reggel 30p. Délután 1-1,5 óra, este 1 óra +otthon tanítás játék)

Bele szerettem a törpe schmsuzerbe de a közép snaci is nagyon tetszik.


De minden más javaslatra is nyitott vagyok, kiváncsi vagyok a véleményetekre hogy milyen fajta illene legjobban panelba illetve hogy ilyen körülmények között boldog lenne e egy kutyi:)


Most hangsúlyoznám hogy nem szeretnék örökbefogadni nem azért mert nem sajnálom a kidobott állatokat, hanem mert szeretnék tisztában lenni a kutya származásával, felmenőivel.



2018. márc. 29. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő snaci jó választás lehet erre. Viszont közép snaci tenyésztőt nagyon nehezen fogsz találni sajnos.

Arra figyelj, hogy munkásak, pörgősek, így érdemes emellett majd valamilyen sportot is csinálni vele.

2018. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
88%

A snacik mind jók lakásba, még az óriás is...

Illetve ott vannak még az uszkárok, szintén minden méretben.

+ Érv mellettük (már akinek), hogy szinte nem hullik a szőrük, illetve kicsit nyugisabbak mint a snacik.

2018. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!