Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak engem visel meg ennyire...

Csak engem visel meg ennyire a kutyusom ivartalanitása?

Figyelt kérdés

A gallér,hogy nem ehet reggelig, az esetlensége.

Annyira borzalmas nézni őt.


2018. márc. 29. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem visel meg a kutyusod ivartalanítása.
2018. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Elcsúszott a gallérja? Hát igazítsd meg, hátha jobban lesz szegény!
2018. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem viselt meg sem a kutyáké, sem a macskáké. Nem betegek, nincsenek életveszélyben, egy gallér meg egy kis koplalás nem a világ vége.
2018. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem, egy gazdinak sem jó látni így az állatát, de 1-2 nap és jól lesz.
2018. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Igen, csak téged. Ez nagyon távol áll a borzalmastól. Nem tudom mit fogsz csinálni ha majd esetleg beteg lesz, de érdemes lenne előre felfogadni e pszichiátert.
2018. márc. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nehezen viseli a gallért, adj rá kisruhát.
2018. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyedül csak az viselt meg amikor a fél éves kandúrkámnak beadták ivartalanításhoz az altatót és megláttam azt a szétesett kifejezéstelen tekintetet és részeges elesett mozgását, ott bevallom sírva fakadtam, pedig a kutyáim ivartalanítását végig néztem. Talán itt az viselt meg hogy nem engedte a doki hogy bent maradjak mint eddig mindig, és átpasszolta az asszisztensnek ivartalanításra mert futószalagon jött egy időpontra négy macska ivartalanítani...
2018. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Engem is megviselt. Rossz volt látni, amikor ébredezett és szédelgett, de másnapra már újra jó volt a kedve. Persze, hogy kényelmetlen a gallér neki, de hozzászokik. Pár nap alatt túl lesz az egészen.

Ne sajnáld, mert ő érzi és kétségbeesik, ha te szomorú vagy és sajnálkozol.

2018. márc. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Fú én sírtam egész végig mikor vittük hazafele. Olyan kis tehetetlen volt. Itthon botladozott. Kegyetlen volt. Én gallért nem hagytam rajta, csak 2 percig, inkább varrtam neki egy kis bugyit. Másnap már ivott evett. Minden rendben lesz. A kutya tényleg érzi, ha aggódsz érte, de én nem tudtam nem aggódni. Takargattam a kis ágyába folyamatosan. Ha felállt mentem utána a kezem mindig ott volt nehogy nekimenjen valaminek és beüsse magát. Tudom túlaggódtam, de én így voltam nyugodtabb. Szerencsére minden rendben volt.
2018. márc. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a macskák lettek ivartalanítva. A mi állatorvosunk nagyon rendes, megbízom benne, és csak a teljesen éber állatot adja ki, szóval csak a galléros dolog volt nehéz kb az első 2 nap (a ruhát próbáltuk, azonnal lerántotta magáról:S). Az altatás alatt így is aggódtam, de amikor már vittem hazafelé, és láttam, hogy jól van, megnyugodtam.
2018. márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!