Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elütött kutya miért nem eszik?

Elütött kutya miért nem eszik?

Figyelt kérdés
Jó estét mindenki! Tegnapelőtt éjszaka találtam egy kis vörös, spicc jellegű kutyát elütve az út szélén. Hazahoztam, mert sokkos állapotban volt. Tegnap egyszer ivott, akkor sokat, azonkívül se nem evett, se nem ivott. Orvost is hívtunk hozzá, kapott oltást fájdalomcsillapításra, vérzés ellen, sokk ellen. Ahhoz képest jól néz ki, csóválja a farkát, most az ólban pihen. Orvos is mondta, holnap vagy holnapután ennie kell, és amúgy van remény. Húst kell majd neki adni. Mit tegyek, ha továbbra sem akar enni?
2018. márc. 30. 01:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok benne, hogy megjön a kedve és az étvágya. Nagy fájdalmai lehettek, jó, hogy nem állt meg a szíve a nagy ijedelemtől, szegénynek. Most regenerálódik.


Hogy te milyen rendes egy ember vagy.

2018. márc. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

megjön majd az étvágya

ha téged elütnének, neked sem azon járna az eszed

2018. márc. 30. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szuper vagy, hogy segítettél rajta! ♥

Biztos megjön majd az étvágya, kell egy kis idő neki.

2018. márc. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságokat, én is nagyon bízom benne, kap még fájdalomcsillapító gyógyszert fecskendezővel, majd azzal esetleg kisebb mennyiségű folyékony ételt adunk neki ma, fokozatosan szoktatjuk vissza az evéshez, először csak kicsiket adunk neki. :) 1-es külön köszönöm, jólesik!
2018. márc. 30. 05:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos,hogy nincs belső sérülése,csonttörése? Hogy tudta a doki ezt eldönteni röntgen,ultrahang nélkül? Jó orvos lehet...
2018. márc. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó ember vagy! Viszont ahogy előttem is írták nem ártana elvinnéd egy jól felszerelt rendelőbe, mert egy belső sérülés lehet csak napok múlva viszi el.
2018. márc. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt nem momdta az orvos, hogy meg tudná mondani, van-e belső sérülése. Viszont most evett, ivott rendesen, gyógyszert is beadtuk neki. Úgyhogy csak nncs olyan baja. Ultrahang csak keddtől lehet, ha addig gond lenne, lehet, hogy elviszem.
2018. márc. 30. 13:14
 8/10 A kérdező kommentje:
Szóval igazatok volt, hogy enni fog. :)
2018. márc. 30. 13:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon rendes ember vagy!

Megtartod a mentettedet? :)


Hogy van azóta?

2018. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi az érdeklődést! :) Facebookon kerestem a gazdáját, aki sajnos nincs meg, viszont eljutottam a Spitz Fajtamentéshez, egyik önkéntesük elvitte a kutyát egy pesti állatkórházba, kiderült, hogy műteni kell a vállát, mert különben nem tudná egyik első lábát használni, és egész életében fájna neki. Költséges a műtét, úgyhogy gyűjtés folyik neki.
2018. márc. 31. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!