Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova vihetném a kutyát?

Grénusné kérdése:

Hova vihetném a kutyát?

Figyelt kérdés
2016 szeptember óta van egy nagytestű albérlőm.a lányom intézte ,hogy vállalja a gondozását,mivel drága kutya ne altassák el,Lányom 2016 novemberben ,kiment ,külföldre dolgozni .az volt,hogy a kutya 2017 novemberéig marad ,azóta várom ,hogy a gazdája elvigye.bár most megint adtam nekik haladékot április 22,e de nekem már mennem kellet volna anyukámat gondozni,azt mondták megoldjuk ,Orosházán lakunk a gazdájáék is.úgy nem tudom kilökni ,a menhely nem veszi át tőlem ,mivel ,nagyobb 13x4m kenelben van nálam ,Kutya panzió átveszi -e tőlem a kutyát ?ez a kérdésem ,közeli ,helyet elérhetőséget ,küldlyetek.megoldást ,hogy mehessek itthonról.egy igazi kutyabarát

#Kutyapanzió .kutyamenhely
2018. márc. 30. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Panzió atveszi, de az fizetős :/
2018. márc. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
A panzióba csak úgy viheted a kutyát, ha fizetsz érte, álltalában napi díja van az ellátásnak. Kicsit fura helyzet. Igazaból azt az eredeti gazdanak kéne megoldani, ha hazavinni nem tudja, akkor neki kéne kifizetbie a panziót. Amúgy el kell, higy keserítselek ez a kutya már rajtad fog matadni... Esetleg távolabbi menhelyekkel is felvehetnéd a kapcsolatot, ha nálatok nem veszik be.
2018. márc. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A FACEBOPKON KÉRDEZTEM NAGYTESTŰ KUTYÁKAT NAPI 3000 FT PLUSZ KAJA ,BÁR ITT NEM FIZETNEK 1 FILLÉRT SE CSAK KAJÁT HOZNAK,DE DE NEM EZ VOLT A KÉRDÉS
2018. márc. 30. 11:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Vannak fajtamentők. A kutya fajtáját mentő csoportnak szóljál.

Előtte rendezd a kutya státuszát. Értem ezalatt a tulajdon jogot.

2018. márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Mondd meg a gazdáinak, hogy maradhat nálad, de gondoskodjanak róla ők, akkor elmehetsz. Azt mondtad, ott laknak.
2018. márc. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A TULAJDONI JOGÁROL NEM MOND LE ,TEHÁT ,NEM TUDOK LÉPNI ,NEKEM IS VAN KUTYÁM DE AZ SZABADON JÁRKÁL AZ UDVARON ,DE EZ A GYÖNYÖRÜSÉG MÁR 9 TYÚKOMAT EVETT MEG ,MIKOR KISZABADULT A KENELBŐL ,HOGYAN LEHETNE TEHÁT ,RÁBIZNI A SZOMSZÉDRA AKÁR 1 NAPRA IS ,HOGY ETETTNÉ A GAZDÁJÁNAK MEG NEM ADOK KULCSOT ,ÉN AZT AKAROM ,HOGY MENNYEN ,BÁR TEGNAP ÍRTÁK ADJAK NEKI ENNI MIVEL AMEJKÜK JÖN BP DOLGOZIK ,SZERINTEM 2. ÉN MEGINT ELHADJA AZ ORSZÁGOT MINT NOVEMBERBEN ,ÉS AKKOR MEGINT MARAD ,BÁR A FELESÉGE ITTHON VAN DE Ő 1 ÉVBEN CSUPÁN 10 NAPONTA LÁTTAM A KAJÁVAL
2018. márc. 30. 12:37
 7/11 A kérdező kommentje:

Még lelki terrort is elkezdtem náluk

Van ki mindig veled érez,

s nem érdekli kincs, s vagyon.

Veled fekszik, veled ébred,

minden fázós hajnalon.

Aki látja, hogy mélyen vagy,

s nincs reményed, nincs hited.

Ki osztozik fájdalmadban,

s meggyógyítja szép szíved.

Követi a lábad nyomát,

hogyha kell utat mutat.

Veled sír az éjszakában,

s ha vidám vagy, jól mulat.

Ha a létet is feladnád,

felrázza a lelkedet.

Kinek nem csak ócska frázis,

igaz szó a szeretet.

Ha kutyád van, gazdagabb vagy,

mint kit felvet pénz, s vagyon.

Vele jutalmaz az élet,

általa élsz gazdagon.

Hát becsüld meg a kutyádat,

mert ő hálás, s hisz neked,

kitartásért kijár neki

barátság, s a tisztelet…

10:41

Válasza

Ez nagyon szép

2018. márc. 30. 12:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem ,világos,hogy kié a kutya,de kösd ki az ajtajukhoz,És ennyi,előtte szóljál nekik."Jó fej" a lányod is ,vállal egy kutyát azt elmegy külföldre.
2018. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó, hát most mit lehet erre mondani? Szépen megmondod a gazdájának, hogy ha nem viszi el záros határidőn belül, akkor elviteted a gyepmesterrel. Én értem, hogy szereted a kutyákat, én is szeretem, de az életem nem rendelhetem alá más kutyájának.
2018. márc. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
képzeljétek tegnap megszabadultam a kutyától ,bár akkor vitte el mikor nem voltam itthon .és majdnem mindent elvitt amitt mondott ,hogy a tartásért itt hagy,egy részét a volt kenelnek beépitettem a kert ,vagyis a tyuk udvar keritésébe 1 kapunyit ,és írta a felesége ,hogy azért még eljönnek ,írtam neki ,hogy akkor én mit kapk a munkámért mig itt volt hisz az volt tavaj novenmerig marad ,Azt mondta ,hogy a lányomnak rengeteg ruhát adott ,de a lányom már 18 honapja elhagyta hazánkat és a rokonát tehát már akkor elkellet volna vinnie ,erre még nem reagált
2018. ápr. 21. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!