Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen vitamint adjak egy 8...

Encii0813 kérdése:

Milyen vitamint adjak egy 8 hónapos kutyusnak?

Figyelt kérdés

2018. márc. 31. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Miert gondolod hogy szüksége lenne rá?

Egy rendes növendék kutyának való tápot veszel abban benne van minden ásványi anyag és vitamin. Kiegészítő vitamint csak akkor adj neki, ha orvos azt mondja, egyébként felesleges

2018. márc. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha rendesen eteted nincs szüksége vitaminokra mivel a tápja tartalmaz mindent csak akkor adj neki ha orvos azt mondja valamilyen hiánya van.
2018. márc. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kutyáknak nem jó az önkéntes vitamin adás, ha nincs rá szükség. A szervezetét hozzászoktathatod, és legyengülhet. Vegyél neki igazi értékrendű tápot, abban van vitamin, meg minden amire szüksége van. Csak orvosi javaslatra kapjon vitamint.
2018. márc. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen külön vitamin nem kell, hanem egészséges táplálás.
2018. márc. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Royal Canin tápon van nevelve, amióta nálam van. Csak nem tudtam, hogy kell e neki valami külön vitamin, de ezek szerint nem. Köszönöm a válaszokat
2018. márc. 31. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Az nagyon rossz táp. Hiába nem az olcsó kategória. Úgy válassz tápot, hogy nézd mennyi a hús tartalma. És minél kevesebb rossz színezék meg sz@rságok legyenek benne.
2018. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a royal canin tényleg nem a legjobb táp, szerintem válassz helyette Acana vagy Brit care márkájú tápot. Ha leiod milyen kutyáról van szó, segítek kivalasztani a tápot ami a kutyadnak jó lehet
2018. ápr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!