Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láncon tartott kutya. Mit...

Láncon tartott kutya. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

15éves vagyok.Egy haveromnál viszonylag sokat vagyok, és náluk a kert sarkában egy már 15éves nagytestű kutya(talán bernáthegyi) kb 3méteres láncon van tartva, és a kutyaháza is ottvan.

Azóta a családnak már lett egy új benti kutyája..

Ettől én nagyon elszomorodom..

Látja ahogy a gazdái már nem törődnek vele, már új háziállatuk lett, és mint egy kinőtt ruhát kidobják..

Kb annyit törődnek csak vele hogy enni adnak neki.Nem szeretném bejelenteni, de azért ez engem elszomorít..Kb 5éve lehet úgy, haveromat kérdeztem 1éve hogy miért van láncon, aztmondta hogy mivel nincs megcsinálva a kerítés, de most akarják..Hát azota sincs..Szerintem az a szegénykutya már beletorodott.


2018. márc. 31. 22:44
 1/7 anonim válasza:
79%
Mond nekik hogyha nem foglalkoznak a kutyussal akkor legalabb ajandekozzak valakinek oda.
2018. márc. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

15 éves nagytestű kutyát senki nem fog örökbe fogadni.

Jelentsd be, ez nem élet szerencsétlen kutyának.

2018. márc. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Nekem is volt ilyen ismerősöm, megláttam a kutyát a láncon, nem is kerestem őket többet. Bejelentheted, nem tudom csinálnak-e valamit.
2018. ápr. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz semmit tenni. Ha erőlteted, akkor rá fog menni a barátságotok és a haverod szülei sem fogják többet megengedni, hogy elmenj hozzájuk. Sajnos ilyen a mai világ...
2018. ápr. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy állat élete fontosabb mint a barátság. Kutyát tilos tartósan láncon tartani csak az a baj mondhat Ják azt is hogy csak most van láncon
2018. ápr. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, ha 5-6éves kutya lenne simán bejelenteném..

De 15, szerintem szegény beteg is már, hát kár hogy a fele életét igy élte le szegény..

2018. ápr. 1. 09:52
 7/7 anonim válasza:
Szerintem mindenképp szólj helyi állatvédőknek, egy öreg és beteg kutyát szerintem nem fognak ott hagyni, ez állatkínzás. Azt meg nem kell tudniuk, hogy te jelentetted.
2018. ápr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!