Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BARF etetés táp után egézséges...

BARF etetés táp után egézségesebb?

Figyelt kérdés
2 kutyánk van eddig tápot ettek de gondolkozok a BARF etetésen miket kell adni miből emnnyi egy kis és egy nagy termetű kutyának?milyen kiegészitők kellenek?Mindent tudni szeretnék errőé
2018. ápr. 1. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy megközelítése a BARF-nak:

[link]

2018. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Szeretem az ilyen "mindent tudni szeretnék" kérdéseket olyan témákról, amelyeket ezen az oldalon is 100x fejtettek ki, de rengeteg szakmai oldal is kivesézte. Google?

Ha ezek elolvasása után is kérdésed marad akkor érdemes specifikusan feltenni.

2018. ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A BARF jó, de csak alapos kutató munka után szabad belevágni.

Elsőre utána kell nézni az arányoknak, a hústípusoknak, az adható zöldségeknek és gyümölcsöknek, a belsőségeknek. Ezután el kell kezdeni keresni mit honnan tudsz jó áron és minőségben beszerezni. Ha minden megvan kezdj csak bele.

[link]

[link]

[link]

A facebook-on van fórum ezzel kapcsolatban sok segédanyaggal és hosszú évek tapasztalatával rendelkező tagokkal akik szívesen segítenek.

[link]

2018. ápr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy előttem is írták tájékozódni kell előtte, mert itt te állítod össze az ételt, és a te felelősséged, hogy minden fontos dolog megfelelő arányban meglegyen benne. Időigényesebb, és jó ha van az embernek egy biztos forrása, ahonnan a húst szerzi. (Illetve egy fagyasztó sem árt, mert hamar kiszorulsz a hűtő fagyasztórekeszéből :D) Ez Pesten könnyebb, vidéken - ahogy nekünk is - néha nagyon nehéz a beszerzés. Rendelni lehet, vagy időnként elutazni messzebbre és bevásárolni jobban, de ki lehet fogni jó boltokat, termelőket.

A csoportokat én is nagyon ajánlom, a fájlokban található részletes leírások mellett a sok kérdés és bejegyzés is érdekes és tanulságos lehet. Én szerintem minden BARF-os csoportban benne vagyok, de a Barfshop féle csoportok és a "Barf elvek az alapoktól mit miért és hogyan" nevű voltak számomra a leghasznosabbak.

2018. ápr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!