Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Chihuahua kutyának milyen...

Chihuahua kutyának milyen játékot vegyek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 2. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen árkategóriában gondolkodsz?
2018. ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaj bocsánat de hülye vagyok félreolvastam és azt hittem tápot kérdezel. :D

Én szobakutyusnak mindenféleképpen vennék kong szerű unaloműző játékot, lehet kistestű kutyáknak valót is kapni. De szeretnek bármilyen húzós játékot is vagy labdát, nekem az öreg 12 éves kistermetű kutyusomnak most egy sípoló plüss a kedvence. De a plüssökkel vigyázni kell mert ha széttépik és megeszik elzárhatják a gyomrukat, neki csak azért mertek ilyet adni mert tudom hogy nem szedi már szét.

2018. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Antalbaba ***** válasza:
100%
Nálunk a kedvencek macskajátékok;-) Sípoló egér, plüssróka, egyebek, lényeg, hogy ezek méretesek. A legtöbb kutyajáték vagy be sem fér a szájába, vagy nem bírja el:-(
2018. ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na ez egy jó kérdés engem is érdekelne plüst azt ne az én picim szétszedte és alig tudtam kivenni a szájából.a sípolóktól
2018. ápr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sokat segített! ☺
2018. ápr. 9. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!