Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Kutyafürdetés! Mivel...

SOS! Kutyafürdetés! Mivel tudnám megfürdetni?

Figyelt kérdés

Kutyám a mostani sétáltatás alkalmával belefetrengett egy derekas adag emberkulába (annó megtanulta, hogy földről evés nincs, úgyhogy inkább belefeküdt..). Biztos, hogy az volt, mivel undorodik a kutyaürüléktől, és rengeteg papírzsepi volt a "produktum" körül... Valamint a szag is árulkodó.

Krízishelyzet, ugyanis a kutyasampon elfogyott, egyedül vagyok a kutyákkal itthon (lakáskutyák), párom csak este ér haza, hogy hozzon nekik való sampont.

Az említett fetrengő kutyám most a bejárati ajtóban ül a folyosón, körbepakolva újságpapírral, mert csöpög róla a híg fos. Itthon hagyni nem tudom. Van WU2 száraz hajra, vaníliás Kallos sampon és néhány tusfürdő. Melyikkel lenne érdemes nekiesni, ami nem árt a bőrének? A bőre hajlamos a korpásodásra.

Segítség. 0.0


2018. ápr. 3. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi más nincs... szomszéddal sem vagy olyan viszonyban, meg semmi... akkor még leginkább a WU2 lehet jó, az elvileg kisgyerekek szemét sem irritálja, kivételesen(!) akkor azt megkockáztatnám.
2018. ápr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Tökéletes lesz neki a WU2 :D. Mi a kutyánkat Baba kamillás tusfürdővel szoktuk fürdetni, szóval nem kell emiatt paráznod szerintem.
2018. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A szomszédok legtöbbje idős, a fiatalok dolgoznak. Én szabadnapos vagyok, akivel jó a viszonyunk, az is dolgozik. Be is csöngettem hozzájuk gyorsan, senki sincs otthon. :/

Köszönöm a választ, remélem nem fogja irritálni az "embersampon".

2018. ápr. 3. 15:23
 4/14 Barbee16 válasza:
Szia nekem is volt már ilyen helyzetem ráadásul nekem Huskym van es a sampontol nem lessz semmi baja!
2018. ápr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
WU2 tökéletes. Nyugodtan fürdesd meg vele.
2018. ápr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én illatmentes babasamponnal fürdetem. A rossmann sajátmárkása. Ha nincs kutyasampon akkor ezek a illatanyagmentes babadolgok a legjobb alternatívák. De biztosa wu2-től sem hal meg.
2018. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! :)

Bedörzsöltem a WU2-vel, most épp ázik a kádban és nagyokat sóhajtozik.

Szerencsére full rövidszőrű (amstaff), nem tudom mit csinálnék egy huskyval, ahogy az egyik válaszoló írta. :D

Köszönöm mindenkinek, aki írt.

2018. ápr. 3. 15:49
 8/14 anonim ***** válasza:
Csóri kutya (de méginkább te csóri :D) de én ezen olyan jót derültem ahogy előadtad mi történt! :D Örülök hogy sikerült végül megfürdetni, szerintem a WU2-től nem lesz semmi baja, én is fürdettem már ilyesmivel krízishelyzetben.
2018. ápr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én Gabi babafürdetővel mosom mindig Őket.

Én úgy vagyok vele, hogy ami jó a kisbabáknak, az biztos jó a kutyáknak is és ezidáig bejött:D

2018. ápr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy szereztem néhány derűs percet. :) Ha már komikus a helyzet, érdemes nevetni egy jót, nem árthat. :)

A kutyát még átdörzsöltem párszor, borzasztó szaga volt többszöri lecsutakolás után is. Én magam is alaposan szaros lettem, ahogy beemeltem a kádba csórit, úgyhogy a ruháim, az egész kád és még a káddugó is fosos lett. A ruhákat kidobtam, most vakargathatom a fürdőt Flóraszepttel, éljen. :D Kiváló szabis program, pont erre vágytam.

A kutya rendben van, néz rám szemrehányóan és dörzsöli magát a fotel oldalához, hogy ő bizony eddig jó illatú volt, nekem még volt pofám megfürdetni azzal a büdös, habzó genyával. Én gonosz. :D

2018. ápr. 3. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!