Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyaron kutyaházba mit tesztek?

Nyaron kutyaházba mit tesztek?

Figyelt kérdés
Telen szalma. De jo időbe? Hiába vettem kutyafekhelyet, erős anyagú párnát mind szét lett rágva egy héten belül. Valami csak kellene ne a kemény padlón feküdjön. Mit ajánlotok?
2018. ápr. 4. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Helyesen: jó időben. Nem időbe. Az teljesen mást jelent.

Egy erősebb rongy, vastagabb szőnyeg elég szerintem. Nem tudsz vele mit csinálni, egyébként pedig nagyon sok kutya alszik a földön akkor is, ha lenne kényelmesebb helye is. Szerintem őket nem zavarja. Az persze más, ha már elkényezteti az ember, és csak az ágyon hajlandó aludni például, de szerintem oda is nagyrészt azért megy fel, mert azt látja az embertől, nem azért, mert a földön már kényelmetlen neki.

2018. ápr. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fa nem olyan kemény, mint a beton, vagy a kő.Nyáron szellőzik, ha vizes a kutya, gyorsan megszárad alatta.

Felesleges mindenféle ágyikót betenni a házába.

2018. ápr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A régi kutyánk nem tűrt meg semmit, úgyhogy a "padlón" aludt. A mostaninak faforgáccsal tömött párna van benn télen-nyáron.
2018. ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!