Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mudinak mekkora hám kell? S-M...

Mudinak mekkora hám kell? S-M vagy M-L?

Figyelt kérdés

Az S-M 40-65cm/1,5cm

Az M-L 50-75cm/2cm



2018. ápr. 5. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
A legjobb az lenne, ha elvinnéd a fressnapfba (ha van rá lehetőséged) még ha nem is ott vennéd, oda beviheted, és felpróbálhatja. Így nem kell totóznod.
2018. ápr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van szerintem is ez a legjobb megoldás.
2018. ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan lemértem a kettőt. Első lábaik fölött (hónaljnál) mértem. A kan mellkasának a kerülete 65 cm, a szukáé 59 cm. Nem tudom, hogy ott kell-e mérni, mi nem használunk hámot.

Azt azért megjegyezném, hogy az enyémek talán picivel nagyobbak, mint egy normál mudi.

2018. ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Igen, jó helyen mérted. Ezer köszönet :) még kölyök, most növi ki a kölyök S-es hámot, így már maradandót vennénk neki
2018. ápr. 5. 18:48
 5/5 anonim ***** válasza:
27%

És milyen "fajta" mudi? Mert van kicsi,közepes,meg nagy. Persze nem hivatalosan, de attól még igaz. Szülei melyikhez tartoznak?


Nekem nagy mudim van,kan,megmérem majd neked.


(Érdekességként megjegyezném,hogy kiállításon mostanában csak a kicsiket láttam. Fura volt...nem is hasonlítottak a mudira..)

2018. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!