Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyenek az uszkarok?

Milyenek az uszkarok?

Figyelt kérdés

Az uszkarok barátságosak a cicakkal?

Jó házőrzők?



2018. ápr. 5. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A cicás kérdés neveléstől függ.

Nem házőrzők. Nem is kintre való kutyák, bentről hogy őriznék a házat?

2018. ápr. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szinte bármelyik kutya összeszoktatható a cicákkal. Akkor a legkönnyebb, ha mindkét fél kölyök még, vagy legalábbis fiatal. De ha a cica felnőtt, viszont nem félős és nincs különösebb baja a kutyákkal, a kiskutya akkor is remekül meg tudja szokni.

Az uszkárok nagyon okos, tanulékony kutyák, barátságosak és ember központúak. A szőrük rendszeres ápolást igényel. Házőrzésre szerintem nem alkalmasak, maximum jelzőkutyának.

2018. ápr. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Barátságosak, összeszoktathatók más állatokkal. De csak bent lehet őket tartani! Tehát házőrzői feladatot nem nagyon tud ellátni.

Nem nagyon hull a szőre, jól elvan bent.

2018. ápr. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Olvass fajta standard et és jellemleírást. Magas energiaszintű, intelligens kutyák, barátságosak. (ehhez persze nevelni, szocializálni és megfelelően fárasztani kell őket, mint minden kutyát. Benti kutyák és egyáltalán nem házőrzők. Nem is értem hogy lehetne róluk feltételezni
2018. ápr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. ápr. 6. 20:45
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem uszkárom van. Nagyon barátságos, első kutyásoknak tökéletes. egyáltalán nem házőrzők, de ha valami hall akkor ugat. 2. legokosabb kutyafajta.
2018. ápr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!