Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az óangol bulldog az egy...

Az óangol bulldog az egy létező fajta? Van normális tenyésztő vagybez ilyen designer dolog mint a labradoodle, cockapoo?

Figyelt kérdés
Az utóbb említett "fajtákkal" amúgy nincs bajom, ha normális tenyésztők álnak össze, de ez csak amerikában jellemző.

2018. ápr. 6. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
2018. ápr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt én ismegtaláltam... De ettől függetlenül akkor nincs egész európa, vagy a világ területén normális óangol bulldog kennel?


Mert hát ez a dolog közelebb áll a szaporításhoz, ráadásul amastaffokat használnak.

2018. ápr. 6. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

El is olvastad, ami a linkelt oldalon van?


"A következő országok már saját névvel tenyésztik az ősi típushoz inkább közelálló fajtát:


Az USA létrehozta a Leavitt-féle Old English Bulldogot,

Ausztrália az Aussie Bulldogot,

Európában Svájc, az Angehrn-féle Continental Bulldogot."


Rengeteg Aussie kennel van szerte van világon, bár azt nem tudom, hogy Magyarországon van-e ilyen.

2018. ápr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk pedig sportbulldog névvel van
2018. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!