Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez sima óriás uszkár? (Videó)

Ez sima óriás uszkár? (Videó)

Figyelt kérdés

[link]


Nem találok a neten egyetlen képet sem ezen kívül, ahol így lenne nyírva. Ez azért van mert szimplán nem szokták így nyírni őket, vagy mert a videóban ez valami különleges hybrid?


Amiket találok képeket, ott mindig ilyen bumszli, agy kitüremkedésük van.


Pl.


[link]


[link]


[link]


Ezek a kutyák szerintem elég csúnyák a videóban szereplőhöz képest és én csak ilyen kalibert találok...



2018. ápr. 6. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Közép uszkár, a címben is benne van :) Az összes uszkár ilyen lenne lenyírva, de van sokféle fazon, és a videóban lévő nem olyan gyakori. Általában kicsit hosszabbra hagyják, abból látok legtöbbet.
2018. ápr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A standard poodle az magyarban az óriás uszkár. Én így tudom. De nem nagyon vagy Magyarországon ilyen kutya, mert itt nincs tenyésztője...

Viszont, ha beírom, hogy "standard poodle short hair", akkor egyik sem ilyen szép, olyan elég betegnek néznek ki meg ilyen ferde is sokszor a koponyájuk, csontjuk kicsit.


Ezért én spec félnék ilyen kutyát venni, mert nem biztos hogy olyan szép lesz mint a videóban.

2018. ápr. 6. 17:40
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

Egy közép uszkár, akiről egyszerűen csak le van tolva bundája.

Ha uszkárom lenne pontosan ilyenre nyíratnám én is.

Van, akinek direkt teszik, hogy olyan pomponosra van nyírva a "pudli" szőre, de szerintem így sokkal csinosabb.

2018. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, bocsi, valóban óriás uszkár. De a lényeg ugyanaz, csak simán rövidre van nyírva :)
2018. ápr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amit találsz képeket.... Csak a te keresésed alapján találtam ezeket:

- [link]

- [link]

- [link]


Rövid szőrben szakasztott úgy néznek ki, mint egy göndör vizsla :) Van egy a baráti körömben.

2018. ápr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!