Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Harapáshibás csivava kb fél...

Harapáshibás csivava kb fél cmaz alsó állkapocs rövidebb. Helyre jöhet?

Figyelt kérdés
Tanácsokat várok ha valaki volt-van hasonló kutyája:Szóval vettem egy 3hós nak mondott kicsit.Képen beleszerettem videón is láttam nem látszott hogy hibás.Beleutaltam előleget majd kiderült hogy azért olcsó 30e.mert nagyon pici hibája van.Az ország másik végére érve láttam hogy ez nem pici a hiba a kutya szinte csont sovány volt nagyon sajnáltam igy megmentettem.Olvastam hogy helyre hozható talán de hogyan?

2018. ápr. 6. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem hozható helyre, maximum nagyon drága és felesleges műtéttel.

Mivel amúgy sem tk-s kutya, nem számít, hogy hibás a harapása.

2018. ápr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem azért volt olcsó mert harapáshibás hanem azért mert szaporítós szerencsétlen kutya. Sajnos azzal hogy elhoztad őt megmentetted, de a szaporítót fenntartod és a következő tüzelésnél lehoz öt ugyanilyen beteg kölyköt, majd ismét és ismét.

Nem hozható egyébként helyre, most már így szeresd és az ilyen emberek ellen úgy lehet a legjobban lépni, ha nem vesz tőlük az ember kutyát.

2018. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem hozható helyre és nem azért olcsó mert hibás. Hanem mert szaporító állatkínzótól vetted
2018. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek

IGEN IMÁDJUK 10 napja van velem azóta hízókúrán van meg parazita kezelés az orvoshoz jövőhéten viszem vissza oltani mivel amíg nem hízik stb nem válalta..így majd megnézi ő is.Attól félek hogy fogváltás után probléma lehet az evéssel.Lehet hogy fogyatékos is kicsit ..már ha van ilyen a kutyáknál..Nem bántam meg hogy elhoztam sokan azt mondják hülye vagyok.

2018. ápr. 6. 20:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos mit mondott? Már ha viszed oltásra megnézi, és rákérdezel a dologra. Amúgy ez legyen csóri kutya legnagyobb hibája, ezzel 20 éves koráig is elélhet.
2018. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja, látom az orvos dolgot, sorry :)

Mindenesetre majd ő tudja megmondani mennyire súlyos a helyzet, de remélhetőleg nem annyira, hogy befolyásolja az étkezésben. S ne aggódj előre! Szeresd nagyon inkább a picit! :)

2018. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
a kutyának nincs alsó állkapcsa, csak állkapcsa van. fél centi az sok, de az állkapocs azért még nő, igy valamennyit esetleg javulhat. De nem gondolnám, hogy ezzel ne tudna normálisan élni, enni.
2018. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
mit mondott az orvos?
2018. ápr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Járunk dokihoz oltásokra stb.nem jön helyre fogváltás után lehet gond akkor műtik.már csodaszép!és picit lökött
2018. máj. 25. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!