Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon beteg lett a kutyam,...

Nagyon beteg lett a kutyam, epilepszias, ideggyulladasa van, es cukros is lett. Eleg regita hasznaljuk a lathatatlan kutyakeritest. Elofordulhat hogy ez okozta a sok betegseget?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném a lathatatlan keritesbe nem megy bele allandoan. Megtanulta már rég hogy hol a határ. Ettol ennyi problemaja biztos nem lehet.
2018. ápr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi az a láthatatlan kerítés?
2018. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Na ez engem is érdekelne
2018. ápr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy nyakorv van rajta es a foldben el van asva egy vekony drot szeru, ha a kozelebe meg jicsiket megrazza igy nem tud kiszokni az utcara.
2018. ápr. 12. 06:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Hány éves a kutyád?
2018. ápr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg csak harom. Olyan fiatal ennyi betegseghez.
2018. ápr. 14. 07:05
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha örökösen megrázza az áram, akármilyen kicsit is, mert ha földben van a vezeték és nem látja vagy nem hozza összefüggésbe a rossz érzést a dróttal, akkor lehet hogy annyira fél és olyan szorongva éli szerencsétlen az életét, hogy bele is betegszik.Igen, lehet ilyen baja ettől.Az én kutyám úgy lett cukorbeteg, hogy kiszökött és pár napig kóborgott, adtak neki enni, de nem talált haza, mi sem találtuk meg.Annyira ki volt borulva, remegett, bújt belénk, teljesen megváltozott a jelleme, és cukorbeteg lett.

Szerintem ez a kerítés egy állatkínzás. Soha nem tenném ki a kutyámat ilyennek, hogy félve merjen járkálni, ne merjen egy jót futni, mert megcsaphatja az áram!

Nekem lovaim vannak, nagy területen, villanypásztorral.Az elején egyszer értek a zsinórhoz, de rettegnek tőle azóta is, de ez a levegőben lóg, jól látják és nem kell vele érintkezniük, mert hatalmas területen vannak.Engem is megcsapott már párszor, hát nem egy kellemes élmény.Egyszer vihar miatt egy szál leereszkedett a föld közelébe, és az egyik kutyám farka hozzáért.Vonyítva menekült, és 3 hétig félt tőlem, mert hozzám társította a rossz élményt, mivel én is ott álltam.

Ez a láthatatlan kerítés csak annak jó aki kitalálta és jó pénzen eladja.

2018. ápr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom, én sem találom jó ötletnek ezt a nyakörvet. Csak sajnos szüleim mindenképp ezt akarják, mert kifér a kerítésen a kutya és nem akarják drótkerítéssel megcsinálni.
2018. ápr. 15. 16:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennyi betegséggel és ilyen módon tartva továbbra is szerencsétlen kutyának jobb lenne az elaltatás, megváltás lenne számára!
2018. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elaltatni biztos hogy nem fogjuk. Nincs semmi fájdalma es már sokkal jobban is van.
2018. ápr. 15. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!