Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám három napja lett...

Kíváncsi vagyok 25 kérdése:

A kutyám három napja lett ivartalanítva. A kutyám arrol híres hogy folyamatosan el megy sétálni egyedül. Ma nem rég szökött el. Ugye nem lessz baja a kutyámnak hogy friss vart hassal elszökött? Ebbe belehalhat?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 9. 00:52
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

De igenis baja lehet ha friss sebbel ment el otthonról! Miért nem sétáltatod te magad vagy miért nem csináltatod meg a kerítést,higy ne tudja sétáltatmi magát. Az utcán egyedűl nagyon sok veszély leselkedhet rá pl. elüti egy kocsi,megtámadja egy nagyobb kutya....

Elégé felelőtlen ez a magát sétáltató kutya.

2018. ápr. 9. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
"Elmegy sétálni egyedül" Ilyet csak akkor tud megtenni, ha a gazdi cseszik rá hogy normális kerítése legyen.
2018. ápr. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Plusz ivartalanítás után pár napig nálam biztos hogy nem lenne kint a kutya az udvaron... Már csak azért sem mert igy könnyebb tisztán tartani a sebét.
2018. ápr. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

De, baja lehet, nem is kicsi...

Mi az, hogy folyton elmegy egyedül sétálni? Ez szerinted normális? Tök nyugodtan elfogadod? Meg kéne nevelni szerencsétlent meg lemozgatni. Kezdheted is, amint felépült a műtétből!

2018. ápr. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"el megy sétálni egyedül"

Dehogyis - csavarog! Te pedig hagyod.

Ki nem ismeri kutyádat, csavargása közben annak kóbor-kutya.

.

Persze, hogy lehet baja.

Te sétálnál operációd után be nem gyógyult, fedetlen sebbel?

2018. ápr. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lehetne baja.

Ezt eleve nem lenne szabad engedned, műtéttől függetlenül sem.

2018. ápr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy baja lehet! Meg is halhat! Szétszakad a seb, elfertőződik, soroljam...?
2018. ápr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A kutyám bent volt a lakásba este kiment az udvarra vécére én is velevoltam bejöttem felhúzni gyorsan egy kabátot és mire kiértem már nem volt sehol. Amúgy egy nagy kő kerítésünk van és még mindig nem értem meg hogy hogyan tud elszökni ja és rendszeresen van sétáltatva de az orvos azt mondta hogy amíg ki nem szedik neki a varratot addig nem szabad sétálni vinni és a kutyám rendesen meg van nevelve nagyon okos és szófogadó ebben az egy dologban kicsit értetlen. De amúgy a kutyám hazajött és semmi baja.
2018. ápr. 13. 19:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugye tudod hogy ez színtiszta mázli volt csak?
2018. ápr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!