Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek pomerániai törpe...

Szerintetek pomerániai törpe spicc vagy francia bulldog bentre? Melyiknek hullik kevésbé a szőre?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 9. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő bentre való.

A spicc szőre kevésbé hullik, cserébe sokkal több gondozást igényel.

2018. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pomerániaim van de van a közelünkben bulldog is.

Nos az én kutyám elvan lakásban teljesen jól de bolondul a sétáért, imád kint lenni a szabadban és ha teheti be sem jön az udvarról szinte. A szőre egyáltalán nem hullik, velünk alszik az ágyban és még soha egy db. szőrszálat sem találtam. Rettenetesen sokat ugat egyébként amiről érdemes hamar leszoktatni ha lakásban laktok. Az ára pedig 300.000-től kezdődik normális helyről ezt érdemes szem előtt tartani. Az 50.000-es jófogásos nem pomi és a francia bulldogra is vonatkozik.

A bulldog jól elvan bent sőt nyáron a meleg miatt ki is fullad ha sokat van kint télen meg a rövid szőre miatt nem lehet kint tartani. A szőre jobban hullik mint a pominak. Elég behányós, befosós fajta ami bent kellemetlen lehet, ezt kalkuláld bele még akkor is ha jó helyről veszed.

2018. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Utolsó mi az hogy behányós befosós?


Max ha beteg!! De akkor minden kutya behány vagy befosik ha beteg.


Több franciát ismerek és mindegyik szobatiszta!

2018. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerősömé is egészséges, kiegyensúlyozott francia bulldog jó helyről törzskönyvvel és izgalmában mindig behányik enni meg kb semmit nem mernek neki adni mert a levegőtől is befosik. Ismételném nem szapis kutya.
2018. ápr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!