Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek lenne értelme...

Szerintetek lenne értelme annak, ha felkeresném Cesart? Érdekelné egy csóró magyar kutyaßuz1 18 éves lány?

Figyelt kérdés
Szeretnék Vele találkozni és Nála dolgozni. Vinném a mentett kutyáimat is.

2018. ápr. 9. 12:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nem sok esélyt látok rá, kutyája meg így is van épp elég. ha már munkaerőt keresne akkor egy tapasztalt kutyakiképzőt keresne nem egy jöttment lánykát akinek van pár kutyája. (bocsi a megfogalmazásért)
2018. ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
Ha elég jól nézel ki és dugható vagy, akkor bármi megtörténhet.
2018. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
2018. ápr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tornóczky lemásolta Cesart, de én nem "ellopni" akarom Tőle, nem is TV-ben szerepelni mennék ki Hozzá, hanem, hogy Vele dolgozhassak.
2018. ápr. 9. 13:45
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Semmi olyat nem tudsz felmutatni, ami miatt kellenél neki munkaerőnek. Amíg Trump az elnök, addig te nem fogsz munkavállalási engedélyt kapni Amerikában. De még ha ez meg is történne, hogyan fizeted ki a 800 dolláros repjegyet? Kutyáidat nem viheted fel a gépre, őket hogy juttatod el oda? Használd már az eszedet, te lány. Álmodozol itt mint a szegény ember Pretty Womanja...
2018. ápr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Anita nem lemásolta, hanem nála tanult Amerikában - jó sok pénzért.
2018. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nekem is megvan az a tehetségem, mint neki, én is nagyszüleim falujában tanultam a kutyákról először, majd menhelyre jártam / járok kutyázni és igencsak látható a változás a kutyákon, akiket rehabilitálok ..
2018. ápr. 9. 14:12
 8/16 A kérdező kommentje:

Azért élek, hogy kutyákkal foglalkozhassak ilyen módon ..

Nem csupán tanulni szretnék, mert lényegében megvan hozzá a tudásom, hanem nála dolgozni ..

Mindegy mennyi pénzért, amíg kaja pia van nekem és a kutyáimnak, én a hegyoldalban is eltengődök velük.

2018. ápr. 9. 14:14
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
hát te sok minden lehetsz, de 18 éves biztos nem vagy, valami 13 éves kislány lehetsz aki álomvilágban él.
2018. ápr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

17 vagyok és egy év múlva mennék.

Mibe éljek, ha nem álom világban? Szenvedjem vég a valóvilágot, ahelyett, hogy az álmom, céljaim eléréséért tennék?

Nem értem különben, hogy miért kell így reagálni, szerintem teljesen normálisan tettem fel a kérdést.

2018. ápr. 9. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!