Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek csinált már ilyet a...

Nektek csinált már ilyet a kutyátok?

Figyelt kérdés
Egyik nap séta közben pisilt, és ahogy abbahagyga és szaladt tovább, még jött neki. Gondoltuk, hogy sietett a következő helyre szagolni. Erre ma a teraszon is találtam néhány csepp vizeletet. Szerintetek ez mitől lehet, vagy normálisnak mondható? Egészséges 2 éves keverék kan kutyáról van szó, rendesen eszik, iszik, játszik.
2018. ápr. 9. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana állatorvoshoz vinni. Valószínűleg inkontinencia előfordul fiatal állatoknál is és ha ivartalanítva van attól is kialakulhatott.
2018. ápr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a kutyánk csinált ilyet, mikor nagyon izgalomba jött. Hazaértünk meg ilyenek. A gatyaszárakat félteni kellett tőle. :D Később sajnos el kellett altatni, mert ekcémás volt és az is kiderült, hogy ez a vizelési problémája idegi alapú és kihatott felnőtt korára is más problémákkal (a vizelés egy idő után elmaradt).

Én nem rohannék egyből állatorvoshoz, de ha legközelebb oltásra vinném, rákérdeznék. Esetleg még figyelném egy darabig, hogy súlyosbodik-e vagy alábbhagy. Ez a két eset volt eddig? Vagy mióta van ez nála?

2018. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, csak ez a két eset volt. most arra gondolok, ha inkontinencia lenne, akkor nem az összes pisi után kéne, hogy ez legyen? vagy ez kialakul lassan?


Én is az izgalomra gondoltam egyébként, régebben is előfordult másik kutyáinknál néha.

2018. ápr. 9. 17:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is csinálja néha. Pl ma is, délelött aludt, délután kertészkedtünk sokat ivott de nem pisilt. Késő délután sétálni mentünk és az első pár jelölésnél csöpögött utána. Szerintem azért mer kis mennyiséget enged ki jelölésre a hólyagja meg tele de nem ő nem áll meg és engedi ki mer a többi oszlopra tartogatja.
2018. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!