Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sünjárat éjjel-hogy hallgattas...

Sünjárat éjjel-hogy hallgattassam el a szomszéd kutyáit?

Figyelt kérdés

Rászólhatok? Ha kiszólok az ablakon rövid ideig elhallgatnak, de arra gondoltam egyszer lespriccelem őket vízzel, ilyen melegben nem lesz bajuk, és talán leszoknak róla végleg.

A mi kutyáinkat elég elzárni onnan és csendben vannak, de a szomszéd kutyái éjféltől hajnali 2-ig is rohangálnak, nyüszítenek, egymásra acsarkodnak lökdösődve és égtelen éles hangon ugatnak. Pont a hálószoba ablaka mellett, alig 2-3 méterre tőle. A szomszéd vszeg nem hallja, de nem szól rá. tavaly nyáron ez ment, most kezdődött újra. a sün a fákról lepotyogó dolgokat eszegeti és minden éjjel ugyanazt az útvonalat járja végig, lassan, végig a kutyák orra előtt, csámcsogva, ropogtatva amit talál.Csukott ablaknál nem lehet bírni a hőséget.

Ti megtennétek?


2010. jún. 12. 12:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én beszélnék a szomszéddal!Bár mi is megtettük de semmi Te még szerencsés is vagy..a mi szomszédunk disznókat ,kacsákat csirkéket tart!70éves és nem tudja már úgy tisztán tartani őket és pláne most :S gondolhatod milyen bűz van itt!
2010. jún. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
17%
Ha az én kutyáimmal rendezkednél, főleg lelocsolnád őket akkor úgy el vernélek hogy nem látnál egy hétig! Tudod mikor fogja egy barom tönkretenni amiért évekig dolgoztam velük (mert pl félnek a víztől). Na persze az én kutyáim senkit nem zavarnak éjszaka, meg persze nem is hallgatnának rád de az akkor is az ő tulajdona, de hagyd csak békén. Ha ilyen kemény csávó vagy akkor menj oda és szóljál a gazdájuknak! Intézd el vele.
2010. jún. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
0%
másnap el kapnám,fel akasztanám valami eldugott hejen.ennyi...
2010. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Akiteki ***** válasza:
62%
Kapd el a sünt és távolítsd el.
2010. jún. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

"másnap el kapnám,fel akasztanám valami eldugott ->hejen<-.ennyi..."

Másnap elkapnálak, és lemásoltatnám veled az összes j/ly-os szavakat!

2010. jún. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

3 különböző válasz:)

elsőnek: nálunk is sokan tartanak disznót, baromfit, főleg idősek, amíg a szomszédnak volt, a kertünkbe vezette mindig a trágyalét-szerencsére már nincs, de vidéken ezt igenis el kell viselni! Ha már sehol nem lehetne állatot tartani, hol termelnék meg a húst?


másodiknak:) nagyon viccesek az ilyen agresszor fazonok, a mis szomszédaink nem ilyenek, főleg hogy nem foglalkoznak a kutyáikkal szinte semmit, szval nincs mit elrontani, csak javíthatok ezzel:9 még hálásak is lehetnének h helyettük kinlódok a nevelésükkel.


harmadiknak:a kutya nem tehet róla h nincs megnevelve, meg úgyis hoznak másikat. de ez soha nem megoldás, aki ilyet gondol az közveszélyes.

2010. jún. 12. 13:19
 7/17 A kérdező kommentje:
de a sün hasznos állat és tele van csigákkal a kertünk, amit ő eszeget. ráadásul ilyenkor kölykei lehetnek. de a sün marad. a kutyától nem tudok aludni, nem süntől, ezt kell megoldani vhogy.
2010. jún. 12. 13:20
 8/17 Akiteki ***** válasza:

Akkor hozd át a sünt a saját kertetekbe.

Ha úgyis ott hasznos. Akkor majd a Te kutyád ugat és a szomszéd nem alszik. :)

Nálunk éjjel simán behozzák nekem a sünt. Nem győzöm kirakni őket.

2010. jún. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Akármilyen a szomszéd. Az ő kutyája, vele intézd el ne az állattal. Amúgy meg nem várhatod tőle hogy az orra előtt mászkál egy idegen állat és ő majd nem foglalkozik vele? Hát nagyon eszes vagy.
2010. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

érdekes a gondolkozásmódotok-ha átviszem a kertembe, ahol amúgy is át fog menni, ugyanúgy hazamegy mintha magától ment volna végig a szokásos útján. a sün egy vadon élő, szabad állat. bezárni nem fogom. és nem az orruk előtt megy, hanem a kerítésük túloldalán jóval odébb. igenis elvárhatom, mint írtam, ha rászóltam elhallgattak. és azt is írtam hogy az én kutyáim nem ugatják mert elzárjuk őket és csend van.

de néha úgy érzem itt max a kérdés elejét olvassák el aztán mehet a szapulás.

2010. jún. 12. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!