Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya rosszkedv/hányás mi...

Kutya rosszkedv/hányás mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre hazajőve a suliból a kutyámon hogy gyakorian hány kisebb tócsákat és elég lehangolt. Áltálába mikor hazajövök elszoktam engedni had szaladgálja ki magát és ezt alig várja mert napközben meg van kötve de most elengedtem es inkább visszament a házába. Enni szinte semmit nem evett egész nap.de amugy se eszik sokat. Tápot és csirkelábát szoktam neki adni meg csontot szoktam neki venni. Gyanakodok h gyomorrontás lehet csak nem tudom mi ilyenkor a teendő, állatorvos nincs a közelben az utat meg nem birja eggyáltalán, széntablettát próbáltam adni neki de kiköpi, a kutya mellesleg egy szibériai lajka ha számit valamit. Valaki segit ezügyben h.mit kell ilyenkor tenni ? A helyesirásért bocsi telóról vagyok.

2018. ápr. 12. 16:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Orvossal nézesd meg! Nem játék, nehogy komoly legyen a baj.
2018. ápr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Parvo ellen oltva van?
2018. ápr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Milyen csont? Csirkelábat higy adod? Főve?
2018. ápr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Andizsuzsi ***** válasza:
87%
Akár babézia is lehet. Ha az, kezelés nélkül néhány nap alatt elhullhat.
2018. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

"széntablettát próbáltam adni neki de kiköpi"


Ez nálatok hogy megy? Odaadod neki, aztán ha kiköpi, azt hagyjátok annyiban és inkább nem adtok neki?


Akárhányszor kiköpi, meg kell ütni, vagy lenyomni a torkán.

2018. ápr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Téged kellene megütni, utolsó!
2018. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy kérdező vidd orvoshoz, valszeg beteg, kezelés nélkül simán elpusztulhat. A széntabletta egyébként hasmenés ellen van, nem hányás ellen!
2018. ápr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Ne adj neki semmilyen tablettát, hanem vidd el orvoshoz. Ha nincs a közelben, akkor messzebbre. Mi az, hogy nem bírja az utat? Berakjátok a kocsiba, és elviszitek.

Sok minden lehet a baja, a bélelzáródáson át (halálos, ha nem műtik meg) a gyomorgyulladásig, ezt orvos tudja megállapítani.

2018. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Minden oltást megkapott.

Általába fagyóba tárolom a csirke lábat majd kifagyasztom neki és ugy adom, megfőzve nem eszi meg.

Általában a vitaminokat meg szokta rágni/enni, és nem fogok erőszakhoz folyamodni.

Azt olvastam széntabletta jó gyomorrontásra ezért adtam neki.

Kocsiban minden 5 percben kb rájön a hányás és meg kell állni.

2018. ápr. 12. 19:19
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Tegyetek alá nylont a kocsiban, meg olyan rongyokat, amit nem sajnáltok kidobni. Akkor nem kell megállni. Viszont ha nem lett jobban, el kell vinni orvoshoz.
2018. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!