Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a Rex állatotthonb...

Szerintetek a Rex állatotthonból, a Noé állatotthonból vagy az Illatos útról hozzak el kutyát?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 13. 11:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

A Rexnél és a Noénál várhatsz két évet kutyára, mire elküldenek azzal, hogy alkalmatlan vagy a kuytatartásra ..

Az Illatoson viszont életet menthetsz

2018. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én az illatosra szavazok. Az nem menhely hanem ebtelep, tehát altatnak is. Az utóbbi években, amúgy sokat javult a hozzáállásuk. Csak a legvégső esetben altatnak, és tartjak a kapcsolatot a menhelyekkel, hogy hol tudnak tőlük kutyákat átvenni.
2018. ápr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az Illatosról, avval teszel a legjobbat. mentett kutyát befogadni mindenképpen dicséretes, de az Illatoson vannak ezek közül a legádázabb körülmények és altatnak is, továbbá ott zajlik ez a legzökkenőmentesebben az örökbefogadás. Nyilván ott nem foglalkoznak velük extrában, így nem tudnak annyit a kutyákról, de pár látogatás alatt azért kiütközik a természete a legtöbbnek, ha valamelyik nagyon problémás azt szokták tudni és még mindig ott a lehetőség, hogy eldöntsd küzdesz-e a rehabilitációval szakember segítségével persze, vagy választasz egy feltételezetten zökkenőmentesebb előéletű kutyát társnak.
2018. ápr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
akkor van lehetőség többször is menni, és ott segít valaki a kutya kiválasztásában a természetét, igényeit illetően?
2018. ápr. 13. 13:11
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Illatosra szavazok én is.

Viszont a Rexnél egyik szomszédomnak azonnal adtak kutyát, mikor én önkéntes voltam ott.

Azért mondom inkább az Illatos útit, mert ott tényleg altatnak,és életet menthetsz. Többször is el mehetsz természetesen, és segítenek.

Hálás vagyok, hogy életet mentesz :)

2018. ápr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20%
Hát, az attól függ. Ha jó eséllyel tönkre akarod tenni az életedet, akkor hajrá Illatos. Az illatosrolhozott kutyank 6 eve teszi tobkre az elerunket, olyannyiea szeparácios, hogy volt olyan kutyakikepzo, akivisszaadta az 5 ezer forintos egyalkalmas óradijat, mondvan nemtud mit kezdeni vele. Lutri lesz onnan, lehet neked is tobkre teszi 10-15 evedet a mentett kutya.
2018. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

6-os válaszoló! Lehetséges, hogy pont egy idegbeteg kutyát sikerült kifognotok. Még olvasni is rossz, amit írtál. Nem irigyellek. :/


Kérdező, ha mindhárom helyre tudsz menni, akkor mindegyiken nézz körbe, menj többször, nemcsak menhelye válogatja, hanem kutyáé is. Mindhárom helyen vannak ilyenek is, olyanok is.

Nem is tudtam, hogy altatnak egészséges állatokat is. :(( Miért nem viszik át másik helyre őket?

2018. ápr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

7-es, ha tudják viszik, de dugig vannak a menhelyek is. Sok menhely nem is szed össze utcáról kutyát, hanem arra van raállva, hogy az illatosról hozza ki őket. Tehát megtedszik, amit tudnak. Az illatosnak van jó honlapja, ha bemész normalisak szóval ebtelephez képest jó hely.

Az, hogy egy kiképző egy óra menthetetlennek ítéli a kutyát, az az ő szegénysége. A gazdié meg, hogy legyint és ennyiben hagyja...

Illatoson is van olxan kutya, amelyik hónapokig bent van, róluk nyilván bővebb jellemzést tudbak adni,mint a 2 hete bekerültekről. Ilyen szempontból minden menhelyes kutya lutri. Hazavitel után barmelyikről derülhetnek ki dolgok, de ezeket lehet kezelni.Ugye, ahogy szokták mondani: nincs lehetetlenség, csak tehetetlenség.

2018. ápr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Illatos út! Ott is segítenek kiválasztani a hozzád illő ebet, ne aggódj!
2018. ápr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!