Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A vadászkutyák makacsak?

A vadászkutyák makacsak?

Figyelt kérdés
Ismerösömnek beagle van, és azt mondja azért rosszak, mert vadászkutyák. És azok makacsak, nem hallgatnak az emberre. Igaza van?
2010. jún. 12. 15:54
 1/6 anonim válasza:

Szia!


Igen makacs kutyák, de következetes neveléssel, jól nevelhetők, mert igen értelmes fajta. Nagyon mozgékony és nagyon barátságos kutyusok, viszont a veszélyt, betörőt jelzi. Igazából olyanoknak ajánlott akik nem sajnálják az időt a nevelésre, illetve a mozgásigényének kielégítésére. Viszont mivel falkavadász kutya a családtagokat imádja, szereti...

2010. jún. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez egy babona. Másképp kell velük bánni, mint mondjuk egy terelőkutyával, de ha nem hallgatnának az emberre mégis hogy lehetett volna munkára használni őket? Csak kicsit gondolj utána, milyen következményekkel járt volna, ha nem azt csinálja, amit a vadász parancsol.

Nem gondolom makacsnak, őket, egyszerűen csak határozott elképzeléseik vannak a dolgokról. Ebből következően határozott embernek való, aki nem erőszaktól határozott, hanem következetes mindenek felett.

2010. jún. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Az én kutyám is vadászkutya,és minden szempontból olyan,mint amilyennek az első válaszadó leírta.A beagle, meg kifejezetten nehezen nevelhető.Mi járunk kutyasuliba,és ott is egy beagle a legproblémásabb.
2010. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Akiteki ***** válasza:

Minden kutya olyan, mint a gazdája.

Ha nem tudja megnevelni, nem a kutya a makacs.

Ha egy vadászkutya nehezen nevelhető, akkor mit csinálna az illető egy huskyval?

2010. jún. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem 2 beaglem van imádjuk egymást és hallgatnak rám, egyszerűen erősebb kapcsolatot kell kiépíteni velük mert csak úgy akárkinek nem tesznek meg bármit
2010. jún. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

kedves 16:41 !

a beagle egyáltalán nem problémás csak a gazdája nem tudja megnevelni!Hogy lehet hogy az én kutyáim tök ügyesek és ugyan olyan jók kutyasuliba mint többi kutya ?és nem azért mert ők járnak legrégebb óta!azért mert én szentelek rájuk időt meg foglalkozzak velük és következetesen nevelem őket!és nagyon gyorsan ,könnyen tanulnak az idősebb még 5 évesen is egy csomó mindet

megtanult

sok séta ,következetes nevelés és erős kapcsolatot kell kialakítani és bármit megtanulnak

(előző vagyok)

2010. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!