Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek 10 éves kutya...

Szerintetek 10 éves kutya megtanítható a 101 kutyatrükkre?

Figyelt kérdés

Van egy 10 éves kutyusom. Kicsi voltam, amikor a házhoz került. Nemrégiben elkezdtek jobban érdekelni a kutyával kapcsolatos dolgok és olvastam erről a 101 kutyatrükk könyvről. 10 éves vagyok és szeretném neki megtanítani ezeket, viszont a családtagok szerint már túl öreg hozzá és ha majd kapok egy másik kutyák, akkor annak megtaníthatom.

Szerintetek se érdemes törődni a tanításával ennyi idősen? Valami keverék kutya, olyan német juhász kinézetű és kb border collie méretű. Kedves kutya, csak elég neveletlen, de nem rossz kutya, csak sokszor ha nem találja a helyét vagy nem érti mi történik, akkor pörög.


2018. ápr. 14. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Tényleg öreg már hozzá.
2018. ápr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok dologra meg lehet tanítani. Boldog lesz, ha foglalkozol vele. Legyen nálad jutalomfalat, hogy tudd motiválni.

Olvass minél többet a kutyákról. És ne add fel!

2018. ápr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:(
2018. ápr. 14. 17:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Bármilyen korú kutyával neki lehet álni tanulni. Igaz nem biztos, hogy az összes trükköt megtanulja, de azért foglalkozz vele, nagyon örülni fog neki. Lehet kicsit lassabban fog menni de nyugodtan álj neki :) ameddig elvezi addig nyugodtan :))
2018. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. ápr. 14. 17:39
 6/6 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk 9 évesen tanulta meg a legtöbb mindent. :) Nagyon boldog volt, szellemileg felfrissült, és sokkal engedelmesebb lett. :)
2018. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!