Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyet meg nem láttam, ilyen a...

Ilyet meg nem láttam, ilyen a szeklete, mitől?

Figyelt kérdés
[link] Nagyon megvagyok remulve.
2018. ápr. 14. 19:51
 1/10 A kérdező kommentje:
2018. ápr. 14. 19:53
 2/10 anonim ***** válasza:

Kolitisz (vastagbél-gyulladás, bélhurut)


Ez a kifejezés a "kolon"-nak nevezett vastagbél szakasznak a gyulladását jelenti és meglehetősen általános a kutyák néhány vonalánál. Amikor a fölös anyag áthalad a vastagbélen, vizet vesz fel, így a keletkező széklet egy egészséges kutyánál fél-szilárdállagú lesz. Azonban a kolitiszben szenvedő állat rendszerint erőlködik, hogy gyakori, kis mennyiségű laza ürítést végezzen, mely gyakran nyálkával fedett, kocsonyás anyag.

2018. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm neked, hétfőig , nem lesz baja, mert akkor tudjuk elvinni korhazba, az a furcsa pont amúgy is mentünk volna , ilyen tavaszi általános vizsgálatokra.
2018. ápr. 14. 20:26
 4/10 anonim ***** válasza:
A miénknek akkor volt hasonló mikor először kapott nyers tojást. Mit evett a kutya? Más "tünetet" nem mutat?
2018. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ugyan azt ettem amit eddig. Eléggé levert, most alszik. Amikor kivittem az udvarra akkor hányt,ilyen sárgás,habos, olaj szeru valamit. De ugyan úgy ugatott utána. Meg fura hangot adott ki a hasa, de az már elmúlt.
2018. ápr. 14. 22:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem ehetett fel valamit amit nem láttál? A leírtak alapján lehetséges a bélhurut is. Figyeld a továbbiakban, ha rosszabbodna nem ártana megmutatni orvosnak is.
2018. ápr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha hányás után jobban lett, meg a kutyorgó gyomor utalhat arra is, hogy sima "gyomorrontás". Ha csak ennyi volt, akkor holnapra rendbe kell jönnie.
2018. ápr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most keltem arra,hogy hányt, szóval nincsen jobban, bágyadt és zavarodott. Sajnos a kórház is csak hétfőn nyit. Nagyon felek, hogy valami baja lesz 🙁
2018. ápr. 15. 02:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor vidd ügyeletre, ha eddig még nem tetted. Minden állatkórház tart ügyeletet! Vasárnap is, éjszaka is.
2018. ápr. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azóta semmi baja, rendesen iszik , eszik. Már azok a hangok sem hallatszanak a hasabol. Egyáltalán nem levert, mint ha semmi nem történt volna.
2018. ápr. 15. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!