Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha anya nem vesz...

Mit tegyek, ha anya nem vesz és nem ad zsebpénz kutya eledelre (se semmi másra)?

Figyelt kérdés
A kaját még meg tudom oldani. Odaadom neki a vacsorámat. De honnan szerezzek pénzt bolha, kullancs elleni szerekre, oltásokra?
2018. ápr. 14. 22:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Miért nem vesz neki kaját? Mióta van meg a kutya? Miért van kutyátok ha aki tudna az nem hajlandó gondoskodni róla?
2018. ápr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Sehonnan. Hirdesd meg a kutyát, keress neki felelős gazdát. Ezeket a dolgokat kutyavállalás ellőtt kellett volna megbeszélni anyáddal. Már ha nem kamu a kérdés, nagyon érdekes szaga van.
2018. ápr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Oda adom neki a vacsorámat? Mivan?

Konkrétan a kutya nem kap enni sem, ha nem a vacsorádat eszi? Ilyen létezik? És a Te vacsorád főtt étel, ami fűszeres, és baromira nem jó neki.

Ajándékozd el szegényt, mert így nincs jó sorsa. Másnál majd kap rendes ételt, és felszereléseket is.

Ha nem tehetitek meg, hogy ellássátok pénzügyi okok miatt, és szegény szenved így, akkor tényleg ajándékozd el másnak, aki tud róla gondoskodni, és jó sorsa lesz.

2018. ápr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Mert lógtam az iskolából és elvették a családiból a rám jutó részt.

Azt mondta mostantól lássam el én.

Tudom, az én hibám, de folyton piszkáltak az iskolában, de nem érdekelte.

14 évesen hol találhatnék vmi munkát? Napi 200 forint elegendő lenne.

2018. ápr. 14. 23:09
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
50 igazolatlan órád lett? Ha piszkálnak a suliban, segítséget kell kérni. Menj be az iskolapszichológushoz, hogy beszéljen a szüleiddel. Az igazgatóval is kéne beszélned a zaklatás miatt. Anyád igen tehetségtelen és szívtelen szülő. Mégis mit akar: éhenpusztítani a kutyát? Esetleg valaki barátod szülei vagy más rokonod lehetnének a közvetítők.
2018. ápr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem ajándékozhatom el a kutyát, mivel menhelyről lett hozva még két éve és benne van a szerződésben, de amúgy sem szeretném odaadni senkinek, mert szeretem.

Mondtam neki, hogy szeretnék másik iskolába menni, de nem érdekelte, csak azt mondta ha leérettségiztem utána oda megyek, ahova akarok.

2018. ápr. 14. 23:34
 7/16 A kérdező kommentje:
Annál is több
2018. ápr. 14. 23:35
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A menhely akkor vissza kell, hogy vegye, ha nem tudtok róla gondoskodni. Ők sem akarják, hogy utcára kerüljön, vagy megkaparintsa valami hozzá nem értő. Beszélj a menhellyel, ők pedig megtárgyalják anyukáddal. Ha tényleg nem telik így már a kutyára, akkor nincs más teendő, vissza kell adni. Megértelek, biztos vagyok benne, hogy szereted, de így mindenkinek rossz. A kutya megbetegedhet ha nem kap minőségi ellátást, az orvosi költség pedig soha nem olcsó ha baj történik. Szokták mondani, hogy ha szereted el kell engedni :/

Egyébként anyukád is érdekes, ha már ennyire elfajult a suliban a helyzet igazán segíthetne megoldani a problémát... így csak azt érte el, hogy lógtál, és most még a kutyádat is elveszítheted.

2018. ápr. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Manka68 ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem, hogy mi történt veled a suliban, amiért kénytelen voltál lógni?

Ha a probléma megoldható, akkor a kutyád érdekében, akit szeretsz, meg kell próbálni. Normális munkát nem fogsz ennyi idősen találni, sem magadat, sem őt nem fogod tudni ellátni. Az érettségi azért elég fontos ebben a világban.

2018. ápr. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a menhellyel, vissza fogják venni, ha nincs megfelelően ellátva. De a kutya érdekében jobb, ha visszakerül.
2018. ápr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!