Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan német juhászkutya...

Van olyan német juhászkutya kennel, ahonnan lehet hobby célra, első kutyát venni, ugyanakkor egészségesek és szépek a kutyáik?

Figyelt kérdés

Szép alatt azt értem, hogy külsőre inkább a munkavonaluakra hajaz...


Vagy ha nincs ilyen, akkor valamilyen hasonló "egyszerű" kutyafajtát tudnátok ajánlani?

(A méret nem fontos, de lakásban tartanám, normális fizikai lefárasztás mellett)


2018. ápr. 16. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Német juhász fajtamentésnél vannak szebb kutyák amelyek nem a görbített hátúakhoz tartoznak.


Esetleg megpróbálkozhatsz show-vonalassal, ami nem annyira csapott hátú, de nem tudom, ebből mennyi létezik itt

2018. ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

-német juhászkutya

-egészséges


Válassz egyet a kettő közül.

2018. ápr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A svájci fehér juhászhoz mit szólsz? A NJból alakult ki, tehát elég közel állnak, és náluk nincs ez a durván csapott hát show vonalban sem.
2018. ápr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat... A fajtamentőknél nem fajtaközeli keverékek vannak?


Illetve szerintem azért egy jóhelyről származó nj még mindig egészségesebb sok fajtánál, pl. bulldogok, német dog, egyes kínai fajták...

2018. ápr. 16. 17:34
 5/6 A kérdező kommentje:

A svájci fehér juhász külsőre tetszik, kicsit utána nézek. Jó ötlet, köszi!

(Nekem a házörző hajlam úgysem fontos)

2018. ápr. 16. 17:36
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A svájci fehér juhászkutya szerintem is jó opció lehet, és első kutyának tökéletesen alkalmas.
2018. ápr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!